Волво Клуб - България

Full Version: читав малък сервиз с ниски цени
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
колеги наскоро ми се наложи да ходя на сервиз.един приятел ми препоръча едно местенце в Бояна(София).като отидах на мястото в началото ми се стори някой шано сервиз.местенцето е малко.но пък за сметка на това момчетата са мн кадърни.заведох в70тката и пежото за оглед.на пежото му намериха само дискове и накладки.на волвото биалетки.сменихме дисковете и накладките на пежака.накрая като си тръгвахме питах колко е тотала и си мислех,че ще ми кажат лека фрапираща цена,но те ми изтресоха 204 лв всичко.и аз бях смаян.тази цена ми е за 2 диска , накладки , и огледи на 2те коли.само частите ми бяха кум 160-180 лв и остатъка е прегледа на колите и поставянето на частите.хубавото е,че докато ти преглеждат колата може да се качиш на главата на майстора и той да ти обяснява кое ти е заминало и да ти покаже защо е стигнал до това заключение.колеги ако не ви се набиват излишни пари по "големи" сервизи където се чудиш какво ти сменят може да го посетите.намира се на Ал. Пушкин и Николов май това му беше точно местоположение.ако имате въпроси питаите
Имаш ли телефон за връзка с тях?
0879314640 това е телефона на едното монтиорче Иван се казва

нека ако някои е ходил вече там да си дава мнението за обслужването там
Oк, мерси, ако мина ще пиша какво мисля за сервиза Smile!