Волво Клуб - България

Full Version: Магазин за брони или сервизи за поправянето им
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,
Отварям тази тема с цел помощ да намеря магазин за брони или сервизи за поправянето им в русенска или силистренска област. Ще съм ви много благодарен ако ме насочите към някой сервиз.
Потърси Ясен в бившата "кожена фабрика" питай на портала те ще те упътят.За него разбрах от Ауди форума и за сега съм много доволен.Бронята ми я направи перфектно , но същевременно ми кърпи задните вежди , а за тях отзиви по-нататък.Занимава се и с тунинг елемент по колите и не взема скъпо.На ул "св.Петка има двама братя Пламен и Илиян , но са големи кожодери и не те съветвам да ходиш при тях.
Добре, благодаря за информацията Smile
pacow3 заповядай в неделя на сбирка, ако имаш възможност. 12:00 на паркинга на метро. Хем ще можеш да видиш на колегата Ламби (Румен) как са му направили бронята. То и аз за пръв път ще я видя оправена де... Smile
За повече инфо за срещата - тук
Румба, честито! Кач пара те одраха. Ако са ти направили разбивка де, броня - хх, вежди - уу и т.н. Мен ме вълнува по-скоро боя на броня, че моята е .... мани-мани Smile