Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  





Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 33,192
» Latest member: BozhidarRaynov
» Forum threads: 26,879
» Forum posts: 317,058

Full Statistics

Online Users
There are currently 1447 online users.
» 0 Member(s) | 1445 Guest(s)
Bing, Google

Latest Threads
Гълтач за ключ
Forum: На лафче
Last Post: FDosev
Yesterday, 11:16 AM
» Replies: 0
» Views: 7
Тапмони за двигателя?!?!
Forum: Volvo 4xx и прилежащи
Last Post: armagedon
04-21-2024, 07:21 PM
» Replies: 2
» Views: 106
Силно замърсен горивен фи...
Forum: Дизел
Last Post: a4o1000
04-21-2024, 07:03 AM
» Replies: 0
» Views: 10
Части за Volvo v50 2.0 h...
Forum: Продава
Last Post: Roni_one
04-14-2024, 11:25 AM
» Replies: 1
» Views: 27
Продавам Volvo S60, Bi-fu...
Forum: Автомобили Volvo
Last Post: jtboev
04-13-2024, 10:44 AM
» Replies: 4
» Views: 179
Традиционна среща-колона ...
Forum: Volvo срещи
Last Post: quovladis
04-13-2024, 07:12 AM
» Replies: 0
» Views: 43
търсе предна броня
Forum: Класическите 8xx модели Volvo
Last Post: PlimP
04-06-2024, 06:39 AM
» Replies: 0
» Views: 36
Национална среща на Волво...
Forum: Volvo срещи
Last Post: Mesru
04-05-2024, 04:16 PM
» Replies: 25
» Views: 1,237
Нужда от съвет за ремонт ...
Forum: Volvo XC (Cross Country)
Last Post: zorba
04-04-2024, 04:55 PM
» Replies: 4
» Views: 129
Повредена горивна помпа.
Forum: Volvo XC (Cross Country)
Last Post: plamenhar
03-30-2024, 03:55 PM
» Replies: 4
» Views: 145

 
  Volvo 460SE климатик
Posted by: Ziko - 08-18-2006, 03:38 PM - Forum: Volvo 4xx и прилежащи - Replies (17)

Здравейте имам въпросния автомобил с климатик.Интересува ме къде се намира филтъра за климатика.Според познати е или зад жабката или под предното стъкло (под чистачките).Ще съм благодарен, ако получа отговор и евнтуално от къде може да се закупи.Автомобила е Volvo460SE
92г. 102кс. 1.7 Рено двигател, пълна инжекция

Print this item

  Ляв фар
Posted by: stansfild - 08-17-2006, 09:58 PM - Forum: На лафче - Replies (1)

Здравеите!Знае ли някои как върви цената на фар втора употреба за 460,1990г.?малко пострадах,та ми трябва ляв фар Smile

Print this item

  Поздрави от морето
Posted by: unicata - 08-17-2006, 09:54 PM - Forum: На лафче - Replies (3)

Еййй хора доживях и аз да дойда на море(за тази година :-))
Сега съм на Пеиморско и се забавлявам 1удесно, надявам се тези от вас които не са били да дойда и те да се позабавляват, а тези които са били да са се забавлявали поне наполовината на мен.
Да се оплача: от чтири дена не съм виждал интернет и затова чак сега влизам :-), но пък за сметка на това сме 13 приятели тук и купона е постоянен. Ще се възползвам да похваля и моята Воловара която ме доката жив и здрав до морето без проблеми, макар че няма никакъв приличен външен вид :-)

Поздрави от морето.

Print this item

  Werwolf-новата руска приумица :)
Posted by: EMETO1 - 08-17-2006, 08:52 PM - Forum: На лафче - Replies (15)

Тази вечер си ровичках в руски сайтове.Попаднах на тази нова приумица на руската техническа мисъл :lol: Дали, тази машинка която се изпълнява само поръчка с цена над 50 000 евро ще има успех Big Grin Big Grin Big Grin

<!-- m --><a class="postlink" href="http://auto.mail.ru/gallery.html?id=81">http://auto.mail.ru/gallery.html?id=81</a><!-- m -->

Print this item

  Светват всички лампи на таблото, а двигателят работи
Posted by: SEAL - 08-17-2006, 02:05 PM - Forum: Класическите 8xx модели Volvo - Replies (17)

Здравейте, колеги!

Предварително се извинявам, знам че това е дискутирано преди, но не можах да го издиря нито тук, нито в дир-а.

И така, паля, тръгвам, пускам климатика - всички лампи на таблото светват, а двигателя продължава да работи.

Особености:
- със копчето за климатика направо може да се управлява ефекта - спирам климатика, гасят се и лампите; пускам климатика - пускат се и лампите;
- понякога, със форсиране на двигателя лампите угасват;
- когато са светнали лампите, сервото на волана почти не работи;

Явно е нещо по тоците, но какво и къде да гледам? Ако е късо съединение някъде - чудя се да не се запаля ;-) ...

Благодаря предварително за идеите Ви!

Print this item

  ел. захранване - Проблем
Posted by: venty - 08-17-2006, 08:46 AM - Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo - Replies (9)

Здравейте, имам Волво S40 2.0, 1997(1998), бензин
в движение, както си карах ми спря CD -то, после установих, че не ми светят плафониерите, на индикацията на таблото - лампата за отворена врата свети много слабо, а като се отвори врата светва нормално. Не свети и лампата в багажника, не свети лампата в жабката и накрая за капак, алармата се включва и влиза в режим на охрана, но не заключва централното - ма шинките са наред, защото като заключвам с бутона вътре на таблото те сработват. какво може да е?? Благодаря Ви! :oops:

Print this item

  Относно смяната на сървъра
Posted by: Nikson - 08-16-2006, 06:20 PM - Forum: На лафче - Replies (3)

Quote:Считам темата за приключена.

Пич стига бе, по кротко я карай, аз знам как се мести такъв сайт (Пламен също), по принцип съм против но заключването на темата нарушава добрия тон. Все пак човека изказва мнение какво толкова!

Print this item

  Помощ за разкачането на климатика
Posted by: Nikson - 08-16-2006, 05:52 PM - Forum: Класическите 8xx модели Volvo - Replies (11)

Хора помагайте. Тия дни ще поправям изпарителя - по мои наблюдения причина номер 1 за изтичане на фреона. По принцип има човек, които не се страхува да ги заварява (и/или лепи), плашеха ме колко е сложно махането на таблото (искат 250лв за тая работа). Аз обаче смятам, че съм добър в разглобяването.
Единствения проблем е:
Как да разкача тръбите на климатика към изпарителя? В нормалните държави се продават специални инструменти ~6$ ама сме в БГ!
Та ако някои има идей как може да ми се помогне ще е супер.
[Image: evaplines.jpg]

Print this item

  Не си купувайте Ферари
Posted by: nixi - 08-16-2006, 05:01 PM - Forum: На лафче - Replies (13)

Confusedign9:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=Af2gYZRHhzg&mode=related&search=">http://www.youtube.com/watch?v=Af2gYZRH ... ed&search=</a><!-- m -->

:tongue3:

Print this item

  до модераторите
Posted by: Zdravko - 08-16-2006, 09:27 AM - Forum: На лафче - Replies (9)

Някой е забранил айпи-то ми, за да не мога да влизам във сайта. Надявам се че не сте вие, но ако сте както виждате, това че забранихте айпи-то ми не ми попречи пак да вляза във форума, така че по добре го отменете - не ми се играе всеки път когато искам да вляза във форума да минавам през разни корейски проксита.

Print this item