The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined variable $tcount - Line: 717 - File: portal.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/portal.php 717 errorHandler->error_callback
Warning [2] Undefined variable $tcount - Line: 722 - File: portal.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/portal.php 722 errorHandler->error_callback



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  





Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 33,193
» Latest member: Ven74
» Forum threads: 26,879
» Forum posts: 317,058

Full Statistics

Online Users
There are currently 1285 online users.
» 2 Member(s) | 1280 Guest(s)
Bing, Google, Yandex, Georgi95, pamporov

Latest Threads
Гълтач за ключ
Forum: На лафче
Last Post: FDosev
04-22-2024, 11:16 AM
» Replies: 0
» Views: 13
Тапмони за двигателя?!?!
Forum: Volvo 4xx и прилежащи
Last Post: armagedon
04-21-2024, 07:21 PM
» Replies: 2
» Views: 121
Силно замърсен горивен фи...
Forum: Дизел
Last Post: a4o1000
04-21-2024, 07:03 AM
» Replies: 0
» Views: 16
Части за Volvo v50 2.0 h...
Forum: Продава
Last Post: Roni_one
04-14-2024, 11:25 AM
» Replies: 1
» Views: 32
Продавам Volvo S60, Bi-fu...
Forum: Автомобили Volvo
Last Post: jtboev
04-13-2024, 10:44 AM
» Replies: 4
» Views: 189
Традиционна среща-колона ...
Forum: Volvo срещи
Last Post: quovladis
04-13-2024, 07:12 AM
» Replies: 0
» Views: 47
търсе предна броня
Forum: Класическите 8xx модели Volvo
Last Post: PlimP
04-06-2024, 06:39 AM
» Replies: 0
» Views: 39
Национална среща на Волво...
Forum: Volvo срещи
Last Post: Mesru
04-05-2024, 04:16 PM
» Replies: 25
» Views: 1,253
Нужда от съвет за ремонт ...
Forum: Volvo XC (Cross Country)
Last Post: zorba
04-04-2024, 04:55 PM
» Replies: 4
» Views: 135
Повредена горивна помпа.
Forum: Volvo XC (Cross Country)
Last Post: plamenhar
03-30-2024, 03:55 PM
» Replies: 4
» Views: 155

 
  Предложения
Posted by: alex - 03-07-2006, 03:03 PM - Forum: Сервизи и магазини за части - Replies (27)

За тези които имат мерак сами да ремонтират колите си имам книги за 240 и 740 на Haynes. Мисля че ксерокопие + подлепване и корица ще е не повече от 15-20лв. а ако се намали размера ще е още по тънко.
Аз монтирам автоаларми така че за клубари (с Волва) цената е 80лв. и включва аларма(шоков датчик + управление централно заключване) + монтаж + 6 месеца гаранция.



Attached Files Thumbnail(s)
   

.doc   Spisuk na Boych 01 150706.doc (Size: 36 KB / Downloads: 3)
Print this item

  Летни гуми
Posted by: stoyko - 03-07-2006, 10:08 AM - Forum: На лафче - Replies (57)

Здравейте, отскоро и аз съм собственик на волво и много се радвам че попадам на такъв хубав сайт и форум, браво на вас.
Дайте съвет за някои добри гуми 195/55/15 до 150-160лв горна граница.

Print this item

  Течност за спирачки, течност за стъкло.
Posted by: ins - 03-07-2006, 09:58 AM - Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo - Replies (6)

Здравейте. Снощи се прибирахме нощем, беше тъмно, аз бях уморен и сипах малко течност за измиване в течността за спирачки. Въпросът ми е дали има опасност и дали трябва да сменям цялата течност сега?
Благодаря предварително.

Print this item

  Гепили са ми капачетата на огледалата
Posted by: tweety_s40 - 03-05-2006, 07:20 PM - Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo - Replies (1)

Преди 3 дни един тир ме забърса с ремаркето докато завива, а миналата нощ някой ентусиаст ми е свалил капачетата и на двете огледала. Е***ти късмета :evil: И толкова неграмотно ги е свалил, че ги е потрошил. Отдавна не ми се беше случвала такава наркоманска история, мноооооого ме е яд.

Print this item

  Сайтът
Posted by: s0me0ne - 03-05-2006, 06:19 PM - Forum: Новини - Replies (9)

И накрая сайтът придоби готов вид. Има модул за качване на файлове. Ако желаете да споделите нещо с колегите ще е нужно да имате регистрация. Регистрацията е ОБЩА за сайта и форума (ако сте регистрирани във форума, просто напишете името и паролата си във сайта и ще влезнете - не е нужно да се регистрирате повторно). Файловете преминават през одобрение от администратор, а ние (аз и Пламен) си запазваме правото да не одобрим някой файл по наша преценка. Следкато влезете в акаунта си можете да предложите новина и/или връзка към интересен сайт. Те също ще преминат одобрение на администратор. Нека хората които искат да бъдат "новинари" (да публикуват редовно новини) да направят връзка с мен - ще им дам нужните права. Можете да сложите картинка за профила си - има и аватарите, които се използват във форума - ще можете да си сложите вашият.

За сега работата по сайтът продължава. Именно за това ви моля да казвате ако видите някъде грешка или проблем. Ако срещате затруднения в работата с екстрите не се колебаете да питате за решение. Тук е мястото за това. Надявам се труда за сайта да си е струвал.

Можем да поставим банери - само за сайта (без форума) и от тях можеби ще се печелят пари. Пускам Анкета дали да ги сложим. Парите могат да бъдат използвани за клубните разходи (дори за стикери, фанлеки или за каквото стигнат). Ще може да слагаме реклами дори на фирми свързани с автомобилите (сервизи и тнт) срещу заплащане. Стига вие да имате желание за това. За мен е все едно - просто ви представям още една възможност. Също така рекламният сайт, който предлага банери, предлага възможност вместо пари да получаваме показвания на наш банер в чужди сайтове. Това определено ще помогне за популяризирането на клуба, но да не забравяме, че клубът е с тясна насоченост.

Искам да коментирате тази тема, защото е важна.

Print this item

  Коя да бъде
Posted by: Pa4kata - 03-04-2006, 10:15 PM - Forum: На лафче - Replies (25)

Здравейте

Пиша ви с надежда че скоро ще стана пълноценен член на форума(с Волво)

И разбира се въпроса ми се отнася до това на кой точно модел да се спра
Всъщност трябва ми комби(задължително)
и честно казано се колебая м/у 850(по-малко е) и 940(май е по-старо технологично) 960(ама там мноо големи мотори слагат)

Интересуват ме бензин 2.0 мотори около 150кс. може и с турбо
много ми хареса 850 20V изглежда доста добре този мотор по скъп ли е от този на 940 (който не ми изглежда толкова нов)
Другото което ме притеснява е че 9хх са със задно предаване
а аз често карам в доста снежни условия (в момента карам Дедра Инеграле ходи на всякаде)

Кажете според вас на кой модел трябва да се спра - питам за вашето мнение защото вече прочетох доста статий за тези модели
а все пак вие ги карате
Ако се вземе кола с турбо сигурно ще се наложи да се прави турбото -
някой правил ли я е тази интервнеция и колко му е струвало

Дано да си пишем пак

Print this item

  Доста интересна историйка...
Posted by: sss - 03-04-2006, 02:13 PM - Forum: На лафче - Replies (8)

<!-- m --><a class="postlink" href="http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=4794">http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=4794</a><!-- m -->

Print this item

  Свистене
Posted by: liubo_v40 - 03-04-2006, 10:19 AM - Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo - Replies (9)

Здравейте Волво фенове,
от няколко дни имам странен проблем. При скорост над 60 км в купето се чува едно свистене (свирене), което се променя при увеличаване на скоростта?!?! Проверих прозорците, вентилатора за парното, не и не.. Много Забелязах че в основата на челното стъкло има едни черни тапички и една от тях липсва. Довечера като си тръгна от бачкане, ще лепна на дупката малко изолирбан, за да проверя дали не е от там.
Някой от вас дали е срещал подобен проблем?

Благодаря и лек ден

Пропуснах да кажа, че това е V40/2.0/16V

Print this item

  важно тунинг фест на 22-23 април зала Фестивална София
Posted by: Efri 850 - 03-03-2006, 10:20 PM - Forum: Volvo sport (Volvo Тунинг) - No Replies

Сайт за подробности.
http://www.tuningfest.com/home/

Print this item

  калобрани предни от 5лв. за 740
Posted by: Efri 850 - 03-03-2006, 05:36 PM - Forum: Volvo 7xx - No Replies

За отпред стават добре ама за отзат малко са кофти.
Трябва и още нещо да се сложи там за та станат за отзад.
Въпроси на л.с.



Attached Files Thumbnail(s)
               
Print this item