The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Ама хубава среща си спретнахме (отзиви от 03.12.2006) - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Volvo срещи (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Thread: Ама хубава среща си спретнахме (отзиви от 03.12.2006) (/showthread.php?tid=1235)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- Пангев - 12-03-2006

GT1 Wrote:РОДНИНА - МИЛИЦИОНЕР, РОДНИНА - МИЛИЦИОНЕР! Big Grin Big Grin Big Grin
да, точно това имах предвид само че щях да го кажа по-друг начин Wink


- Пангев - 12-03-2006

GT1 Wrote:РОДНИНА - МИЛИЦИОНЕР, РОДНИНА - МИЛИЦИОНЕР! Big Grin Big Grin Big Grin
да, точно това имах предвид само че щях да го кажа по-друг начин Wink


- Kespanok 460 - 12-03-2006

Нещо все така става че изпускам от 2 месеца срещити и не бях идвал на Панчерево.....та така като гледам има нещо което не ми харесва - няма една голяма маса и всички да сме на нея,както беше лятото в Студентски Град.В това заведение трябва да се разделяме на компанийки което е по кофти поне според мен,или просто не съм бил и греша?! :-k


- Kespanok 460 - 12-03-2006

Нещо все така става че изпускам от 2 месеца срещити и не бях идвал на Панчерево.....та така като гледам има нещо което не ми харесва - няма една голяма маса и всички да сме на нея,както беше лятото в Студентски Град.В това заведение трябва да се разделяме на компанийки което е по кофти поне според мен,или просто не съм бил и греша?! :-k


- EMETO1 - 12-04-2006

Срещата беше чудесна. Запознахме се с много нови колеги и изкарахме прекрасно. Сепаретата разделиха клубарите, но в цялото заведение цареше VOLVO-духа. Дори и на обслужващият персонал е направило впечатление. Качила съм снимки от миналата среща на 28.10. 06г., които ми бяха предоставени от Силвия.


- EMETO1 - 12-04-2006

Срещата беше чудесна. Запознахме се с много нови колеги и изкарахме прекрасно. Сепаретата разделиха клубарите, но в цялото заведение цареше VOLVO-духа. Дори и на обслужващият персонал е направило впечатление. Качила съм снимки от миналата среща на 28.10. 06г., които ми бяха предоставени от Силвия.


- merck_440_1.8mi - 12-04-2006

Сигурно срещата е била чудесна, за жалост ми се отвори работа вчера и ме е яд че не дойдох... Sad


- merck_440_1.8mi - 12-04-2006

Сигурно срещата е била чудесна, за жалост ми се отвори работа вчера и ме е яд че не дойдох... Sad


- watcher - 12-04-2006

И аз съжалявам, че пропуснах - но просто неделята ми се оказа работен ден... :evil:


- watcher - 12-04-2006

И аз съжалявам, че пропуснах - но просто неделята ми се оказа работен ден... :evil: