The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци ! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: На лафче (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Thread: Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци ! (/showthread.php?tid=12828)



Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - mevdo - 05-25-2012

След последните коментари пускам тази снимка просто ей така! Wink
За всички които простичко казано обичат и Швеция и красавиците !!!
И фотографията изобщо !
Снимката е направена от дъщеря ми , а усмихнатото детенце е щерката на Ерхан ! Wink


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - In Flames - 05-25-2012

Kangalov Wrote:Това наистина са вече хубави думи и смятам ръцете да са стиснати за нещо по Качественно и добро.
Извинявам се ,ако съм разбран погрешно .

Всичко е 6, споки Smile Радвам се, че ме разбра! Между другото визирах теб в поста ми с качествените снимки... Не е нужно наистина да са пипани за да са готини и да дърпат окото! Следя ти ги и честно казано доста добре ми изгелждат Smile) Изчистени и под хубав ъгъл и светлина! Поздравления! Smile

П.П. С какъв апарат ги снимаш (не че има голямо значение, просто забелязвам доста детайл по тях и ми стана интересно.. )

Поздрави.. Wink


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - In Flames - 05-25-2012

mevdo Wrote:След последните коментари пускам тази снимка просто ей така! Wink
За всички които простичко казано обичат и Швеция и красавиците !!!
И фотографията изобщо !
Снимката е направена от дъщеря ми , а усмихнатото детенце е щерката на Ерхан ! Wink

Чудесна усмихната и слънчева снимка!!!!!! :!: :roll:


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - Martin Petrovich - 05-25-2012


На чужд гръб и сто тояги са малко :!: ..та и твоята работа :!: ... ако нямаше засегнати и майтапа бе майтап с чисто колегиален привкус, а не "постлан" с дребни закачки на заден план, то In Flames нямаше дори и да се обади. Ако ти си мазохист и се кефиш, когато някой се гаври с теб, не се опитвай да слагаш и други персони от форума към твоите проповеди.



Що се оправдаваш, като млада булка ? ...та Ти (лично) за втори път (се в тая тема) се опитваш да се ядеш с колегата In Flames. Не мога да те разбера, честно. Това, че има същото хоби като теб (..фотография) и се опитва да се похвали с кадрите си, Аз лично не виждам повод за завист, а Ти :?: .. и тогава защо са тия тънки намеци :?:

И ако си мъжкар, няма да ми преписваш свое поведение, защото ти си човека, който започна с ЛС-тата (..лично към мен), Драги :!: Визирам периода след който се опитах да ти обясня, че с дребни закачки нови членове не се "берат". Искаш да сме По, По ама бъркаш нещо в личната си политика.

Кангалов, Кангалов, не вярвам трекинга да ти е сила Big Grin така че с удоволствие бих ти носил багажа. Аз съм планинар човек по душа и умея да помагам на хората.

И с поредното си мнение за хората живеещи в друга държава, показваш себе си в една не добра светлина, за мое лично съжаление. Иначе имаш друго излъчване. Ама ти старата българска поговорка я знаеш нали :?:


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - In Flames - 05-25-2012

OFF: И аз ще кача една снимка малко извън темата.. Тук ме хванаха докато снимах Волвото ми от по-високо Big Grin Реших да споделя.. :mrgreen:


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - mevdo - 05-25-2012

Реших едни снимки да споделя с вас....
И стига закачки ..... като се видим по някое време всички Мартин , In Flames, Кангалов, Момчо и всички останали дето от време на време постваме тука ще разберем, че доброто настроение и хубавата фотография ще ни накарат да забравим за всичко и ще пием по една бира заедно...


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - bg_tiger1978 - 05-25-2012

mevdo Wrote:Реших едни снимки да споделя с вас....
И стига закачки ..... като се видим по някое време всички Мартин , In Flames, Кангалов, Момчо и всички останали дето от време на време постваме тука ще разберем, че доброто настроение и хубавата фотография ще ни накарат да забравим за всичко и ще пием по една бира заедно...
Кои всички сте в кадър бря? (последната снимка) Аз виждам само тебе и Цосара, повтарям ЦОСАРА :lol: :lol:


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - In Flames - 05-25-2012

mevdo Wrote:Реших едни снимки да споделя с вас....
И стига закачки ..... като се видим по някое време всички Мартин , In Flames, Кангалов, Момчо и всички останали дето от време на време постваме тука ще разберем, че доброто настроение и хубавата фотография ще ни накарат да забравим за всичко и ще пием по една бира заедно...

+1 !!!
Между другото незнам какви са тези дърпания... Специално колегата Martin Petrovich е адски пекан по мои впечатления и винаги се опитва да помага в крайна сметка.. Сам съм се убедил...
Няма смисъл да се караме и спорим при положение, че сме от един отбор едва ли не!


П.П. ПРЕКРАСНИ СНИМКИ!
П.П. 2 Трябваше ли да се посдърпаме,че да започнете да качвате толкова готини снимки :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Хехе, шегувам се рабира се! И съм абсолютно съгласен с теб, да се видим, на по бира ..С добро настроение!!!


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - npackoBko - 05-25-2012

Аз пък понеже съм като залепен в ръцете що се отнася за фотография мога само да кажа:
Бззззззззззззззззз .............и да отлетя до хладилника за една студена фото .... бира .... Наздраве !!!

P.S. Сори за спама, ама Мевдуне как не те досрамя да сложиш малката кочинка насред тая голяма кочина с боклуци ...... :o Confusedhock: :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - Kangalov - 05-25-2012

Трекинг...Моля някой да преведе ...Не излитайте през облаците ...От които минах случайно ...