The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци ! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: На лафче (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Thread: Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци ! (/showthread.php?tid=12828)



Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - mevdo - 01-27-2014

che4ef - вие там през лятото с един рег.номер , а през зимата с друг ли ги карате тия коли .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - che4ef - 01-28-2014

Quote:che4ef - вие там през лятото с един рег.номер , а през зимата с друг ли ги карате тия коли ....

Ха :lol: :lol: :lol: :lol:
Ти си първия на който му направи впечетление. Отговора е: нещо такова. регистрационен номер колата има само когато се плаща застраховката за да се кара. Ако примерно отидеш и кажеш - Колата не ми трябва за 2 месеца ще ти кажат - Ами ще я сложим на storage (паркингова) застраховка. По този начин се спестяват пари. Тука застраховката която плащам на 1993 850 е 150$ на месец. Разбирай всичко, включително каско и важи ако отида в щатите на пазар или мандахерцане. Точно това и се случи - казвам няма да карам колата - зима, студено, сняг. ОК, storage застраховка - 30$ за три месеца и си връщам номера. Е, един месец по-късно почнах нова работа и айде 850-то влезе пак в действие но с нов номер. Тука регистрационня номер се купува и плаща всяка година абонамент - май 30$ годишно. Има три вида застраховки - 1.туризм - колата е за мандахерцане, 2. за работа до 15км от регистрациония адрес и 3. над 15км за работа, демек навсякъде. Тука щеш не щеш плащаш за каско, като единствено има разновидност ако се блъснеш и ти си виновен няма каско, но ако платиш още ще имаш каско дори да си виновен.
Затова тези два номера на колата. Тамън му бях свикнал и запомнил и уж да спестя пари, а пък те ме взеха на нова работа...кви хора.

Друг "вълнуващ" момент е купуването на кола. Самата транзакция или процес отнема около 5-15мин. Попълва се една форма, прави се застраховката, дават ти номерата и една кутия с гаечни ключове да си сложиш номерата и бегом, като да не забрайш да върнеш ключовете. Не гледат даже цвета на колата. Ама за какво му е да лъже на човек, като те хванат ще ти съкратят живота или ше плащаш на оня обещетение докато си жив. Няма 5-7-10 седалки, няма номера на рами, двигатели, няма паспорти и талони на колата.
Като чета за тези КАТ премеждия на колегите почвам да си мисля за напалм. Никога не съм се занимавал с тази шайка в България и си нямам на представа, но всичко е много сложно с разните му там документи. Отнема много време една регистрация знам.
Поздрави


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - murjdo - 01-28-2014

che4ef Wrote:
Quote:Браво колега, 8-цата е страшна !

Благодаря колега. Тази кола е нещо като талисман в семейството. Тясна ни е малко, но някак си по ме кефи да правим излети с нея. Друго усещане, не че ХС 70 е кофти, но...

Как може да кажеш, че този автомобил ти е тесен Big Grin
Баща ми ми я подари и сега вече има сантиментална стойност за мен. Решил съм да й оправя всичко и тогава да й кача снимки тук Smile Но за целта ще трябва време, а и пари ...


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - che4ef - 01-28-2014

Quote:Как може да кажеш, че този автомобил ти е тесен

Уф, прав си колега. Колата си е ОК, ама като помъкнем циганската каруца става ужас. Аз се учудвам понякога как има място за още и още. Абе женска им работа. Аз как се оправям с няколко гащи, за да имам след като се насера от кеф, не знам. С ХС70 няма проблем с багажа. Е ХС70 побира побира и 60 инчови телевизори без проблем за разлика от 850, ако това може да е предимство...
Поздрави


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - murjdo - 01-28-2014

Със здраве да си ги караш и двете ! Wink

Поздрави,
Олег Бушев


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - Механджията - 02-13-2014

ето го измито Smile


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - Vin_Diesel_9_0 - 02-13-2014

Двете в70-ти и Оптимус си говорят по между си пред блока :mrgreen:
И една снимка от дните когато снегът ми беше до прага ...


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - npavlov - 02-18-2014

"Черен кон на белия сняг"


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - JMI - 02-18-2014

Нали се разбрахме снимките да не са с размерите на чаршафи за king size bed! Wink


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - npavlov - 02-19-2014

JMI Wrote:Нали се разбрахме снимките да не са с размерите на чаршафи за king size bed! Wink
Извинявам се, ще почерпя!