The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци ! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: На лафче (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Thread: Снимки 640х480 на нашите Шведски красавци ! (/showthread.php?tid=12828)



Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - JMI - 07-29-2014

Maxijaz Wrote:Не е точно това начина :-)

За мен е! Ако ги прави на принтер и има плотер става! ако ти имаш по- добър пледложи му на човека! Wink


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - benjito - 07-29-2014

Обърни се към колегата Kire Wink


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - bg_tiger1978 - 07-29-2014

JMI Wrote:
Maxijaz Wrote:Не е точно това начина :-)

За мен е! Ако ги прави на принтер и има плотер става! ако ти имаш по- добър пледложи му на човека! Wink
По-добър избор и начин има и той е следният. Колега, казваш от къде си, отиваш на клубна среща и там евентуално си ги получаваш, срещу скромно заплащане. Във Варна има при мен, в София при Кире и т.н. Лепенките са отпечатани от ВКБ и се продават на себестойност, без печалба. Сподели от къде си и заповядай да се запознаем/ете.



Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - matanasov - 07-29-2014

[Image: XJ3IGu.jpg]

[Image: SelPBA.jpg]

[Image: 7ZYD9k.jpg]

[Image: F9G0nK.jpg]

[Image: or27SC.jpg]


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - pliva - 07-29-2014

matanasov Wrote:[Image: XJ3IGu.jpg]

[Image: SelPBA.jpg]

[Image: 7ZYD9k.jpg]

[Image: F9G0nK.jpg]

[Image: or27SC.jpg]
Честито!!!Със здраве да си я караш и много безаварийно километри да И се радваш!


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - dilana - 07-29-2014

matanasov Wrote:[Image: XJ3IGu.jpg]

[Image: SelPBA.jpg]

[Image: 7ZYD9k.jpg]

[Image: F9G0nK.jpg]

[Image: or27SC.jpg]
Честито и от мен!!!
Снимаи малко и мАторЯ , Че това V8 трябва да е радост за окото .


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - matanasov - 07-29-2014

Утре ще го снимам Smile


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - stifunkata - 07-29-2014

bg_tiger1978 Wrote:
JMI Wrote:
Maxijaz Wrote:Не е точно това начина :-)

За мен е! Ако ги прави на принтер и има плотер става! ако ти имаш по- добър пледложи му на човека! Wink
По-добър избор и начин има и той е следният. Колега, казваш от къде си, отиваш на клубна среща и там евентуално си ги получаваш, срещу скромно заплащане. Във Варна има при мен, в София при Кире и т.н. Лепенките са отпечатани от ВКБ и се продават на себестойност, без печалба. Сподели от къде си и заповядай да се запознаем/ете.
Благодаря и на двама ви, за съжаление се намирам по средата м/у София и Варна, а именно Троян. С удоволствие бих дошъл на среща но ми е малко далече Wink Остава варианта ebay както е написал колегата JMI. Или варианта Еконт с наложен платеж, ако разбира се някой от Вас ми направи тази услуга Smile Обещавам да се реванширам поне с литър Троянска сливова освен с парите Smile Поздрави


- JMI - 07-29-2014

stifunkata Wrote:Благодаря и на двама ви, за съжаление се намирам по средата м/у София и Варна, а именно Троян. С удоволствие бих дошъл на среща но ми е малко далече Wink Остава варианта ebay както е написал колегата JMI. Или варианта Еконт с наложен платеж, ако разбира се някой от Вас ми направи тази услуга Smile Обещавам да се реванширам поне с литър Троянска сливова освен с парите Smile Поздрави

Много си щедър!!! Big Grin Щях да ги пратя направо от тук за такъв реванш! Wink Вярвам, че някой, ще ти ги пусне по Еконт ако не ми пиши ще ти ги изпратя по- брат ми или по Явор Янков.


Re: Снимки на нашите Шведски красавци ! - Dodo 155 - 07-31-2014

matanasov Wrote:Утре ще го снимам Smile
Честито! Само безаварийни км Wink
По-добре направи клип докато работи, защото е радост и за ушите :mrgreen: