The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Национална Среща 2013 година -избор на място. - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Архив (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: История (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Thread: Национална Среща 2013 година -избор на място. (/showthread.php?tid=16223)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8


Re: Национална Среща 2013 година -избор на място. - pachopacho - 04-24-2013

Cavalera Wrote:
commodus Wrote:Защо не се прави нормална сбирка на любителите на волво. Имам предвид като на другите клубове- примр Бмв и VW. Просто среща на някое красиво място където човек на се порадва на нови модели или олдтаймери... някое барбекю....и т.н. Това което ви разбирам, е че ви е се събирате 10 човека за да се н..е (веселите). Не виждам нищо общо с истинска национална среща на волво в това.

pachopacho Wrote:Същото попитах миналата и по-миналата година и .. глас в пустиня. Много от клубарите с които съм си говорил не искат да пътуват n на брой километри за едно пиене, ядене и пляцикане в басейн.
Не помня да е имала среща, в която да са били намесени колите като част от ВОЛВО срещите, а те може да са много: драг, тунинг, озвучение, ретро и прочие... :evil:

Предния отговор не ви хареса, ще пробвам да ви дам и моето мнение защо се получават такива срещите.

Колко от колите, които караме според вас могат да минат за "нови модели" или "олдтаймери" или биха се включили в конкурси за "драг, тунинг, озвучение, ретро"?
По мои наблюдения над 95% от колите ни са 460, S/V40, S60, S80 и V70 от периода 1993-2003 със фабрично озвучаване и тунинг свеждащ се до фабричен спойлер на задната врата/капак. Коли, с които всеки ден си караме децата на градина и училище. Какъв драг, какъв тунинг, какво ретро?

И аз искам да отида на среща където да гледам коли на по 50-60 години, в които са наляти няколко торби с пари и коли, които още не се предлагат от Мотопфое, ама няма кой в България да докара такива - това е положението.

А въпроса колко човека се събираме и какво правим, от хора които не съм видял на нито една среща през последните 5-6г ще оставя без коментар...

Колега, това си е лично твое наблюдение което не значи че си прав. Дадох прост пример за това как може да се включат колите ни в цялото мероприятие защото именно те са причината да има такава среща, клуб, форум и прочие.
Поразгледай Тунинг раздела и ще видиш че има хора, които най-малкото имат желание да правят модификации по колите, независимо дали са перформънс, саун или гъзария. За последното ти изречение мисля да не коментирам, защото съм бил на срещите и мн добре знам какво се (не се) прави :oops: Ако нямах лични наплодения, нямаше да си задам въпроса.


Re: Национална Среща 2013 година -избор на място. - bg_tiger1978 - 04-24-2013

pachopacho Wrote:Колега, това си е лично твое наблюдение което не значи че си прав. Дадох прост пример за това как може да се включат колите ни в цялото мероприятие защото именно те са причината да има такава среща, клуб, форум и прочие.
Поразгледай Тунинг раздела и ще видиш че има хора, които най-малкото имат желание да правят модификации по колите, независимо дали са перформънс, саун или гъзария. За последното ти изречение мисля да не коментирам, защото съм бил на срещите и мн добре знам какво се (не се) прави :oops: Ако нямах лични наплодения, нямаше да си задам въпроса.
Имаш право да даваш мнение, обаче когато 200 човека имат желание за едно, а 20 за друго мисля, че хората се съобразяват с желанието на мнозинството!
Колите, марката Волво е формалният повод за запознаване с нови хора за завързване на нови приятелства, а приятелите при свободно време и желание се събират за да се видят да си полафят и да си прекарат добре. За тунинг, дрифт, драг и други подобни се организират мероприятия от други хора, на друго място. На БМВ национален събор на гола зелена полянка, колите са подредени в редичка от последната кола се сваля касетофона и се предлага на първият в редицата, ако това е разбирането за добро прекарване, си направи предложението ще се пусне анкетка ще се гласува и ако има достатъчно желаещи може да се случат нещата, капиш?

п.п. Темата не е как да се случат нещата, а къде :!: Wink

п.п.2 Предложението за Кюстендил не съм го гледал , може и да е добро и там да е ако всичко е наред ще присъстваме, обаче за хората от Бургас, Добрич, Русе , Варна и т.н. е доста далече, а знам за хора които се чудят дали да дойдат заради финансовите параметри, а допълнителните 500 км отиване и връщане до там са поне 100лв пътни разходи, което може да им бъде иначе нощувките или храната.
Така, че за Кюстендилско - против! Да се сетим и за Юндола Wink



Re: Национална Среща 2013 година -избор на място. - vil4an76 - 04-24-2013

Наистина за нас Русенци е малко далечко.Пък и не само за нас.Така като гледам тук от Русе май само аз имам желание да присъствам :oops: .Мисля че някъде в централната част на БГ ще е най добре.Както каза Дидо,не всеки има възможност да отдели от бюджета едни ей-така 200лв за път.Поздрави


Re: Национална Среща 2013 година -избор на място. - 100Y0 - 04-24-2013

Предложенията вече се пооформиха, така че е време да се пусне анкета, а там каквото каже мнозинството.
Поздрави на всички.


Re: Национална Среща 2013 година -избор на място. - Stanchoni - 04-24-2013

pachopacho Wrote:
Cavalera Wrote:
commodus Wrote:Защо не се прави нормална сбирка на любителите на волво. Имам предвид като на другите клубове- примр Бмв и VW. Просто среща на някое красиво място където човек на се порадва на нови модели или олдтаймери... някое барбекю....и т.н. Това което ви разбирам, е че ви е се събирате 10 човека за да се н..е (веселите). Не виждам нищо общо с истинска национална среща на волво в това.

pachopacho Wrote:Същото попитах миналата и по-миналата година и .. глас в пустиня. Много от клубарите с които съм си говорил не искат да пътуват n на брой километри за едно пиене, ядене и пляцикане в басейн.
Не помня да е имала среща, в която да са били намесени колите като част от ВОЛВО срещите, а те може да са много: драг, тунинг, озвучение, ретро и прочие... :evil:

Предния отговор не ви хареса, ще пробвам да ви дам и моето мнение защо се получават такива срещите.

Колко от колите, които караме според вас могат да минат за "нови модели" или "олдтаймери" или биха се включили в конкурси за "драг, тунинг, озвучение, ретро"?
По мои наблюдения над 95% от колите ни са 460, S/V40, S60, S80 и V70 от периода 1993-2003 със фабрично озвучаване и тунинг свеждащ се до фабричен спойлер на задната врата/капак. Коли, с които всеки ден си караме децата на градина и училище. Какъв драг, какъв тунинг, какво ретро?

И аз искам да отида на среща където да гледам коли на по 50-60 години, в които са наляти няколко торби с пари и коли, които още не се предлагат от Мотопфое, ама няма кой в България да докара такива - това е положението.

А въпроса колко човека се събираме и какво правим, от хора които не съм видял на нито една среща през последните 5-6г ще оставя без коментар...

Колега, това си е лично твое наблюдение което не значи че си прав. Дадох прост пример за това как може да се включат колите ни в цялото мероприятие защото именно те са причината да има такава среща, клуб, форум и прочие.
Поразгледай Тунинг раздела и ще видиш че има хора, които най-малкото имат желание да правят модификации по колите, независимо дали са перформънс, саун или гъзария. За последното ти изречение мисля да не коментирам, защото съм бил на срещите и мн добре знам какво се (не се) прави :oops: Ако нямах лични наплодения, нямаше да си задам въпроса.

Принципно си прав и нищо не пречи това да се случи на която и да е среща била тя регионална или национална.Според мен причината това да не се случва е просто наистина липсата на желание и организация защото според мен ако някой наистина иска нещо така или иначе някога го постига,не се сещам някой да е бил против това да се случи или да е попречил по някакъв начин.Факт е обаче че това е начин да разнообразим срещите и би могло и е добре да се обсъди било на националната или на някой от следващите управителни съвети на клуба.Затова е хубаво да дойдеш лично и да повдигнеш въпроса.Но мисля че грешиш за едно - колите са просто повод за срещата,истинската причина да го има клуба и тези срещи са хората,затова се събираме поне според мен щото ни е готино заедно и си имаме свой начин за забавление. Плюс това всичко това се случва абсолютно на доброволни начала и никой никого не задължава с нещо нито пък се сърди на другите че не правят нещата както на него му се иска. И именно това е хубавото в този клуб за мен и точно за това е хубаво понеже сме по-различни от останалите клубове.

Наистина миналата година когато успяхме да направим срещата на подходящо място за повечето хора успяхме да се съберем повече.Съжалявам за колегите които няма да имат възможност да дойдат на срещата където и да е тя,повярвайте ми изпитал съм го на гърба си точно поради липса на средства и то понеже бях без работа тогава. Но не мисля че това е повод всеки да дърпа чергата към себе си понеже така е удобно нему.Въпроса за мен е че се възпрепятства с протакането и препирните осъществяването на Националната.
Мога да ви дам пример - именно Яни е човека който е присъствал на всички Национални където и да са били - Казанлък,Юндола,Трявна,Обзор и т.н. независимо че също е от най-отдалечения край на България. И с това мисля че ще отговоря на колегата kommodus - точно това прави срещата Национална,дори и 5 човека да сме на нея,така ни е кеф и затова го правим всеки според възможностите си и после кой откъде е,има хора дори от чужбина са си идвали за повода Национална среща.Така че всеки решава за себе си.

Аз също ще присъствам по възможност на срещата където и да е тя.


Re: Национална Среща 2013 година -избор на място. - Big Smile - 04-25-2013

Аз само искам да отбележа, че на тия 1680 м. надморска височина ще си е доста хладничко и в басейна май само тюлените и някой друг морж ще могат да се плацикат Wink
Ето защо предпочитам Хисаря като по-топъл вариант.


Re: Национална Среща 2013 година -избор на място. - mevdo - 04-25-2013

Ехаааа, Усмивке, да знаеш няма да е студено , в басейна ще е доста горещо повярвай ми....
Тюлените могат да затоплят много неща, та един басейн ли няма да накараме пара да вдига
На Росито Кавалерова мин.година и счупихме халбата за биричка ...........два пъти.....
Какви неща ни чуха ушите....


Re: Национална Среща 2013 година -избор на място. - Cavalera - 04-26-2013

Не "халбата за биричка", а халбата С биричка.


Re: Национална Среща 2013 година -избор на място. - kire - 04-26-2013

Анкетата вече е факт,нека в рамките на седмица да решим къде ще се съберем тази година.
Поздрави Smile


Re: Национална Среща 2013 година -избор на място. - profyt - 04-26-2013

Всичките ми харесват Big Grin

В Ловешка околия има доста интересни местенца, които отдавна се каня да посетя, така че гласувам за Сливек.
Пък и е в центъра на средата :mrgreen: