The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
Фаровете на S40 - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Фаровете на S40 (/showthread.php?tid=1642)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


Re: Фаровете на S40 - pseudo - 10-02-2008

Прочетох каквото намерих та следните неща исках да питам:
- Това с релето не ми стана много ясно, а тук: http://lmvolvo.free.fr/headlamps.html има и някаква друга схема за връзване. Кое е по-добре и каква е разликата.
- Буксата едва ли ще е проблем да се смени, но от къде да намеря такава
- Мигачите доколкото разбрах са малко по-големи. Как справихте с това?
- Тези фарове които са на снимката и мигачите със черният корпус могат ли да се намерят от някъде (имаше руски сайт където показваха как да се боядистат)
[Image: attachment.php?thumbnail=5777]
- и последно: нямам си фарове за мъгла. Някой слагал ли е, къде ги връзва, от къде се взимат и това ли са?
[Image: attachment.php?thumbnail=5776]

Май станаха доста въпросите, но ще съм благодарен за съветите


Re: Фаровете на S40 - pseudo - 10-02-2008

Прочетох каквото намерих та следните неща исках да питам:
- Това с релето не ми стана много ясно, а тук: http://lmvolvo.free.fr/headlamps.html има и някаква друга схема за връзване. Кое е по-добре и каква е разликата.
- Буксата едва ли ще е проблем да се смени, но от къде да намеря такава
- Мигачите доколкото разбрах са малко по-големи. Как справихте с това?
- Тези фарове които са на снимката и мигачите със черният корпус могат ли да се намерят от някъде (имаше руски сайт където показваха как да се боядистат)
   
- и последно: нямам си фарове за мъгла. Някой слагал ли е, къде ги връзва, от къде се взимат и това ли са?
   

Май станаха доста въпросите, но ще съм благодарен за съветите


Re: Фаровете на S40 - 100Y0 - 10-02-2008

И аз да попитам, някой знае ли къде се продават/нови или втора ръка/ фарове за мъгла и съответно на какви цени?


Re: Фаровете на S40 - 100Y0 - 10-02-2008

И аз да попитам, някой знае ли къде се продават/нови или втора ръка/ фарове за мъгла и съответно на какви цени?


Re: Фаровете на S40 - hemkomp - 10-08-2008

Номера е следния: купуваш два фара с мигачи от евро 07( фар 115лв, мигач около 50лв ), модела за 2000 год, след това си взимаш един ксенонов кит за H7 и колата става като мома след пластична операция,

Аз поне смятам така да подходя, няма да ми се налага да се чудя какви пинове да слагам и каква схема да ползвам та да не прецакам нещо по компютъра.

Ми това е, ако мога да помагам с нещо друго, насреща съм!

Поздрави!


Re: Фаровете на S40 - hemkomp - 10-08-2008

Номера е следния: купуваш два фара с мигачи от евро 07( фар 115лв, мигач около 50лв ), модела за 2000 год, след това си взимаш един ксенонов кит за H7 и колата става като мома след пластична операция,

Аз поне смятам така да подходя, няма да ми се налага да се чудя какви пинове да слагам и каква схема да ползвам та да не прецакам нещо по компютъра.

Ми това е, ако мога да помагам с нещо друго, насреща съм!

Поздрави!


Re: Фаровете на S40 - hemkomp - 10-08-2008

Виж за фаровете за мъгла и мен много ме интересува.
:ctf:


Re: Фаровете на S40 - hemkomp - 10-08-2008

Виж за фаровете за мъгла и мен много ме интересува.
:ctf:


Re: Фаровете на S40 - Stront - 11-10-2008

Колеги, може ли някой да ми каже от коя година се монтират кристални фарове фабрично на В/С 40. Моето е произведено в началото на 2000-та година и е с кристални фарове (или поне така си мисля аз след като изчетох всичко по въпроса написано във форума). Крушките ми са Н7, и стъклата са гладки отвън и отвътре а не релефни. Та питането ми е породено от факта дали случайно колата ми не е блъскана и поради тоя факт да е с кристални фарове след ремонта или си е фабрично така?
Другото което искам да питам е за рефлектора на десния фар. Оказа се че е откачен(или отлепен) и си ходи на където си иска из корпуса на фара. По време на движение се клати и фара свети забит пред колата. Може ли да се поправи по някакъв начин или трябва да се сменя целия фар.
[Image: Picture016.jpg]


Re: Фаровете на S40 - Stront - 11-10-2008

Колеги, може ли някой да ми каже от коя година се монтират кристални фарове фабрично на В/С 40. Моето е произведено в началото на 2000-та година и е с кристални фарове (или поне така си мисля аз след като изчетох всичко по въпроса написано във форума). Крушките ми са Н7, и стъклата са гладки отвън и отвътре а не релефни. Та питането ми е породено от факта дали случайно колата ми не е блъскана и поради тоя факт да е с кристални фарове след ремонта или си е фабрично така?
Другото което искам да питам е за рефлектора на десния фар. Оказа се че е откачен(или отлепен) и си ходи на където си иска из корпуса на фара. По време на движение се клати и фара свети забит пред колата. Може ли да се поправи по някакъв начин или трябва да се сменя целия фар.
[Image: Picture016.jpg]