The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined variable $thumblist - Line: 1033 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1033 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
Фаровете на S40 - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Фаровете на S40 (/showthread.php?tid=1642)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


Re: Фаровете на S40 - typ4o - 09-26-2009

Здравейте, колеги!

В момента нямам парички за кристални фарове и ксенон, а до колкото четох не е добре да се слагат ксенони на рефлекторни стъкла та гледам някакъв по-достъпен вариант да си пооправя фаровете. В един магазин гледах едни крушки H4, които светели по-силно 90-100W и имитират бяла ксенонова светлина. Това с бялата ксенонова светлина не ме блазни толкова, коклото фака, че продавача ми ги похвали и ми каза, че си е сложил на неговата кола такива и бил доволен. Искам да кажа, че продавача ми е познат (не ми е приятел) и не вярвам да ме лъже. Освен това няма да припечели кой знае колко пред вид, че става дума за евтини китайски крушки - 8 лева за целия комплектSmile
Взех си аз две крушки, но ми възникна въпроса, че като е вдигната мощността 2 пъти при непроменено напрежение, значи че и тока става двоен. И ме хвана страх да не си стопя ел. системата. Въпроса ми е дали някой е пробвал подобни крушки и издържа ли системата?
Не ме разбирайте погрешно, не съм някой измекяр, който търси най-евтиното, но просто тези круишки ги взех съвсем между другото, като реших, че мога да си подобря малко фаровете без това да ми е влизало в плановете засега.

Благодаря предварително за информацията!


Re: Фаровете на S40 - cjman - 09-26-2009

typ4o Wrote:Здравейте, колеги!

В един магазин гледах едни крушки H4, които светели по-силно 90-100W и имитират бяла ксенонова светлина.

Благодаря предварително за информацията!

пълен боклук са, само ще се ядосваш с тях, за 1 год. съм сменил 3 комплекта, направо действай с ксенона, минуси от мен - 1 - качва се разхода, 2- пада мощността осезаемо поради голямата консумация, 3 - изгоря пластмасовата букса с каб. обувки. Плюсове -1 почти незабележимо подобрение на видимостта, 2 - по-хубава визия, но само през нощта, през деня жълтее. Последният път когато изгоря едната крушка на първата бензиностанция си взех о-срам 55 вата с 50% увеличение на осветеността - е вярвай ми по-добре свети, само дето е жълта, но нямах избор - актът е доста повече


Re: Фаровете на S40 - typ4o - 09-27-2009

Мерси, колега cjman,

ща го имам пред вид. Ще си потърся и аз на първо време от тези осрам, които казваш, а после ще гледам да мина на ксенон.


Re: Фаровете на S40 - cjman - 09-28-2009

колеги, вижте на каква обява попаднах, става въпрос за крушка Н7, има и подарък 1 крушка 501. Ще постна и скриншот, че след време ще изчезне.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://cgi.ebay.co.uk/VOLVO-S40-I-V40-95-03-doublelight-HID-XENON-LIGHT-KIT_W0QQitemZ150374852165QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item23030a2645&_trksid=p3286.c0.m14" onclick="window.open(this.href);return false;">http://cgi.ebay.co.uk/VOLVO-S40-I-V40-9 ... 286.c0.m14</a><!-- m -->


Re: Фаровете на S40 - yuckuJackD - 10-14-2009

Поръчани са фарчетата ми от Евро07 и сега си ги чакам ... Smile хип-хип-олеееее
Колега ddxdd казваш че "За пет пиновите фарове пасва идеално буксата от форд мондео" коя година е това че да мога да ги поръчам да дойдат заедно с фаровете?
И към всички ОБЕЩАВАМ ще има снимков материал всичко стъпка по стъпка


Re: Фаровете на S40 - yuckuJackD - 10-18-2009

такаааа .....
Номера към Евро07 за поръчка ще го кажа утре (фактурата остана в колата). Значи и точна цена - също ....
степ бай степ:
Както е изписано из форумите на братушките - всичко е вярно, аз само ще се опитам да го допълня като за нещата вече казани от тях няма да качвам снимки. На тези от вас който не им е интересно или вече сте минали по този път, моля продължете на следващата страница Smile


Re: Фаровете на S40 - bg_tiger1978 - 03-06-2010

yuckuJackD Wrote:такаааа .....
Номера към Евро07 за поръчка ще го кажа утре (фактурата остана в колата). Значи и точна цена - също ....
степ бай степ:
Както е изписано из форумите на братушките - всичко е вярно, аз само ще се опитам да го допълня като за нещата вече казани от тях няма да качвам снимки. На тези от вас който не им е интересно или вече сте минали по този път, моля продължете на следващата страница Smile
колега, колко парички ти взеха за фаровете :roll: , мигачи сменя ли :?:


Re: Фаровете на S40 - MaxBass - 03-06-2010

Моите фарове пък на нищо не им приличат рефлекторите и днес се уговорих да ги пратя да ми ги никилират наново...И дойде момента на сваляне на рефлектора....Е няма такъв филм....където са уредите са ръчно регулиране пластмасата направо беше нацепена и се разпадна Sad сега трябва да мисля побългаряване Sad тцтц много ме е яд...Да видим как ще ги събера аз..А как ми се искаше направо кристални ама няма паричкиииииии......


ДЕСЕН ФАР ВОЛВО 460 94 та :) - HAVARA - 03-19-2010

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ.
АКО НЯКОЙ СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ДЕСЕН ФАР ЗА 460 ДА КАЗВА ДОКАТО Е ВРЕМЕ Smile Tongue НАМЕРИХ В ЕДНА МОРГА И МИСЛЯ ЧЕ ЦЕНАТА Е ДОБРА 75 ЛВ.
АКО ИМАТЕ ИНТЕРЕС ПИ��ШЕТЕ НА �����skype hristo_89_15_04


Re: Фаровете на S40 - MaxBass - 01-10-2011

искам малко да допълня темата...Както съм писал малко по-нагоре...пратих фаровете за никилиране още миналата година Smile след сглобяване и купуване на най-скъпите крушки за Н4 обаче ефекта отново не беше както светеше старата ми кола ....Ами сложих си пак ксенона...е бързо го махнах тей като заслепява насрещните движещи ,а аз все пак карам волво и имам съвест Smile
Скоро смятам да ги сменям с кристални ,но не с нови ,а с такива от волво на части ...
защо?Ами срещнах няколко проблема ако купя депо:
1-ще са нещо което не е фабрично направено за нашите коли
2-трябва да преправям фаровете защото както казахте трябва да се преправя системата за регулиране....
3-фарове от волво на части предлагам ще излязат същите пари...Ще пиша като го усъществя...