The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Национална среща на Празника на РОЗАТА в Казанлък - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Volvo срещи (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Thread: Национална среща на Празника на РОЗАТА в Казанлък (/showthread.php?tid=1814)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Национална среща на Празника на РОЗАТА в Казанлък - radnev1965 - 04-23-2007

Здравейте колеги,
Предлагам ви да направим една среща в центъра на България, на 2-3 юни на Празника на розата. Тогава по традиция има парад-карнавал и можем да се включим и да покажем, че в България има и Клуб VOLVO-България. Пишете мнения и ако има мераклии да действам за включване в програмата и резервации за преспиване. Ще стане купон... :ctf2: :partyman: :partyman: :walk: :walk: :wav:


Национална среща на Празника на РОЗАТА в Казанлък - radnev1965 - 04-23-2007

Здравейте колеги,
Предлагам ви да направим една среща в центъра на България, на 2-3 юни на Празника на розата. Тогава по традиция има парад-карнавал и можем да се включим и да покажем, че в България има и Клуб VOLVO-България. Пишете мнения и ако има мераклии да действам за включване в програмата и резервации за преспиване. Ще стане купон... :ctf2: :partyman: :partyman: :walk: :walk: :wav:


- EMETO1 - 04-23-2007

Хей, сладури хайде не само да отговаряме на анкетата, а и да пишем по темата.
Аз съм за такова мероприятие.

Времето едва ли ще е подходящо за палатка в планината? Cry
Като ученичка съм била на розобер и като спомен са ми останали студените утрини към 3.00- 4.00 часа. Излизахме добре облечени и дзиндзирикахме.
В района има доста хотели и хижи.
Единственото ми изискване е мястото за нощувка да е с приемливи цени. :oops: Причината е проста ще взема и двете си деца.
Всеки се съобразява с джоба си.


- EMETO1 - 04-23-2007

Хей, сладури хайде не само да отговаряме на анкетата, а и да пишем по темата.
Аз съм за такова мероприятие.

Времето едва ли ще е подходящо за палатка в планината? Cry
Като ученичка съм била на розобер и като спомен са ми останали студените утрини към 3.00- 4.00 часа. Излизахме добре облечени и дзиндзирикахме.
В района има доста хотели и хижи.
Единственото ми изискване е мястото за нощувка да е с приемливи цени. :oops: Причината е проста ще взема и двете си деца.
Всеки се съобразява с джоба си.


- volvo fen - 04-23-2007

аз също съм навит. при всяко положение ще дойда .
Искам да се запозная и с други фенове на volvo , да обменим малко информация а и да хапнем да пийнем.
Много ще ми е интересно все пак това ще ми е първата среща .


- volvo fen - 04-23-2007

аз също съм навит. при всяко положение ще дойда .
Искам да се запозная и с други фенове на volvo , да обменим малко информация а и да хапнем да пийнем.
Много ще ми е интересно все пак това ще ми е първата среща .


- stosisi - 04-23-2007

e браво бе колеги аз съм от Казанлък пък не знам ,че ще ми идвате на гости тукаSmile..айде ако нещата са сериозни казвайте да запазвам някаде места ,че по празника на розата няма почти никъде свободни хотели.Аз имам нещо на акъла .....на 2 км от Казанлък има едни готини бунгалца и паркче. доста по добре ще е от колкото в града на хотел......дори и рокерите миналата година бяха там Big Grin
Аиде дерзайте по темата и казваите кво да правя
П.п я ми тои колегата дето е отворил темата бил градски бе...а аз да не знам че сме двама в тоя сайт....ей раднев барзо да ми звъннеш да се зпознаем или драсни едно лично съобщение Big Grin


- stosisi - 04-23-2007

e браво бе колеги аз съм от Казанлък пък не знам ,че ще ми идвате на гости тукаSmile..айде ако нещата са сериозни казвайте да запазвам някаде места ,че по празника на розата няма почти никъде свободни хотели.Аз имам нещо на акъла .....на 2 км от Казанлък има едни готини бунгалца и паркче. доста по добре ще е от колкото в града на хотел......дори и рокерите миналата година бяха там Big Grin
Аиде дерзайте по темата и казваите кво да правя
П.п я ми тои колегата дето е отворил темата бил градски бе...а аз да не знам че сме двама в тоя сайт....ей раднев барзо да ми звъннеш да се зпознаем или драсни едно лично съобщение Big Grin


- nasko68 - 04-25-2007

В Казанлък,може да стане наистина хубава национална среща.
Около него има доста къмпинги. сещам се за Синята река,например.
Не знам дали работи още. А и празника на розата е хубав празник.
Български. Таа,надявам се да се получи.


- nasko68 - 04-25-2007

В Казанлък,може да стане наистина хубава национална среща.
Около него има доста къмпинги. сещам се за Синята река,например.
Не знам дали работи още. А и празника на розата е хубав празник.
Български. Таа,надявам се да се получи.