The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
ВАРНА 03.06.07 - Среща на плажуващите курортисти ! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Volvo срещи (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Thread: ВАРНА 03.06.07 - Среща на плажуващите курортисти ! (/showthread.php?tid=1922)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


ВАРНА 03.06.07 - Среща на плажуващите курортисти ! - mevdo - 05-13-2007

По план-скица и ние, не само Софийските колеги ще направим генерална репетиция. Не знам дали ще репетираме кой с кого ще спи, но кой с кого ще пие и приказва простоии със сигурност. Тоз който изпие най-много бира и е готов за най-много глупости може лично да го сложа да си легне на плажа /без значение от пола му/ и съобразно критериите ми за чар и красота може и да го"завия"!!!! Big Grin Big Grin Big Grin


ВАРНА 03.06.07 - Среща на плажуващите курортисти ! - mevdo - 05-13-2007

По план-скица и ние, не само Софийските колеги ще направим генерална репетиция. Не знам дали ще репетираме кой с кого ще спи, но кой с кого ще пие и приказва простоии със сигурност. Тоз който изпие най-много бира и е готов за най-много глупости може лично да го сложа да си легне на плажа /без значение от пола му/ и съобразно критериите ми за чар и красота може и да го"завия"!!!! Big Grin Big Grin Big Grin


:))) - kire - 05-13-2007

Това ще си заслужава да бъде видяно,и заснето де Big Grin Big Grin Big Grin


:))) - kire - 05-13-2007

Това ще си заслужава да бъде видяно,и заснето де Big Grin Big Grin Big Grin


- mevdo - 05-13-2007

Ето, хората с "интерактивно" мислене започнаха да излизат на светло, Кире майтап бе но от няколко дни тука във Варна си водим едни "мъжки" разговори в чата и се попикаваме нощем да се хилим, вярвай ми толкова скрити таланти сме тука , че не е истина!
Та аз малко в този стил се изказах така и ако действително се стигне до такава ситуация обаче всичко мъжко и джентълменско у мен ще се изяви, бъди сигурен!


- mevdo - 05-13-2007

Ето, хората с "интерактивно" мислене започнаха да излизат на светло, Кире майтап бе но от няколко дни тука във Варна си водим едни "мъжки" разговори в чата и се попикаваме нощем да се хилим, вярвай ми толкова скрити таланти сме тука , че не е истина!
Та аз малко в този стил се изказах така и ако действително се стигне до такава ситуация обаче всичко мъжко и джентълменско у мен ще се изяви, бъди сигурен!


- miro343 - 05-13-2007

mevdo Wrote:Ето, хората с "интерактивно" мислене започнаха да излизат на светло, Кире майтап бе но от няколко дни тука във Варна си водим едни "мъжки" разговори в чата и се попикаваме нощем да се хилим, вярвай ми толкова скрити таланти сме тука , че не е истина!
Та аз малко в този стил се изказах така и ако действително се стигне до такава ситуация обаче всичко мъжко и джентълменско у мен ще се изяви, бъди сигурен!
пак зависи от бр./бири...


- miro343 - 05-13-2007

mevdo Wrote:Ето, хората с "интерактивно" мислене започнаха да излизат на светло, Кире майтап бе но от няколко дни тука във Варна си водим едни "мъжки" разговори в чата и се попикаваме нощем да се хилим, вярвай ми толкова скрити таланти сме тука , че не е истина!
Та аз малко в този стил се изказах така и ако действително се стигне до такава ситуация обаче всичко мъжко и джентълменско у мен ще се изяви, бъди сигурен!
пак зависи от бр./бири...


:)) - kire - 05-13-2007

Благодаря за добрата оценка :wink:
Аз от доста време съм се мераклисал да дойда на Варненска среща,щото легенди разни витаят за тях Big Grin Big Grin Big Grin ,и ще ми е интересно да стана част от тях :lol: :wink: ,но ще видим...,има време....


:)) - kire - 05-13-2007

Благодаря за добрата оценка :wink:
Аз от доста време съм се мераклисал да дойда на Варненска среща,щото легенди разни витаят за тях Big Grin Big Grin Big Grin ,и ще ми е интересно да стана част от тях :lol: :wink: ,но ще видим...,има време....