The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
ВАРНА 03.06.07 - Среща на плажуващите курортисти ! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Volvo срещи (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Thread: ВАРНА 03.06.07 - Среща на плажуващите курортисти ! (/showthread.php?tid=1922)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- unicata - 05-16-2007

kire Wrote:Ееее,аз пък имах по радикална идея :wink: ,примерно да им отидем на гости в неделя.... Tongue

приема се Smile


- unicata - 05-16-2007

kire Wrote:Ееее,аз пък имах по радикална идея :wink: ,примерно да им отидем на гости в неделя.... Tongue

приема се Smile


:)) - kire - 05-16-2007

Бе знам си аз,че не само на мене ми допадат радикалните идей :lol:
На 27.05. ще го обсъдим,Уникални ми приятелю :wink:
Опа....,стига Варненци да ни желаят де..... Tongue


:)) - kire - 05-16-2007

Бе знам си аз,че не само на мене ми допадат радикалните идей :lol:
На 27.05. ще го обсъдим,Уникални ми приятелю :wink:
Опа....,стига Варненци да ни желаят де..... Tongue


- miro343 - 05-16-2007

мили братя от варна и околията!ще имаме гости!предлагам (тъй като темп. наморската вода е около 14гр. т.е малко над чешмяната)да не се излагаме ,а да разровим мазетата и всеки който намери на баба си БЪРЗОВАРА да го взема и да идва в нас .ще пуснем един удължител(1 км.) и понеже тока при мен е все още на промоция ..... :lol: да включва ме щепсалите и да не се излагаме .ДА СТОПЛИМ моренцето!


- miro343 - 05-16-2007

мили братя от варна и околията!ще имаме гости!предлагам (тъй като темп. наморската вода е около 14гр. т.е малко над чешмяната)да не се излагаме ,а да разровим мазетата и всеки който намери на баба си БЪРЗОВАРА да го взема и да идва в нас .ще пуснем един удължител(1 км.) и понеже тока при мен е все още на промоция ..... :lol: да включва ме щепсалите и да не се излагаме .ДА СТОПЛИМ моренцето!


- mevdo - 05-16-2007

Ами като дойдете във Варна не се спотайвайте , ами се обадете да се видим. :lol:


- mevdo - 05-16-2007

Ами като дойдете във Варна не се спотайвайте , ами се обадете да се видим. :lol:


:)) - kire - 05-16-2007

Братко Миро,начинанието ти е прекрасно,достойно за поклоклон и поздрав,но при осъществяването му,ще си позволя да ти дам няколко съвета (ако разбирасе това не те обижда) :wink:
1.Бързовара на Баба може да изпуска електричество,поради крепката си възраст,и по този начин да педизвика шокова терапия на флора,фална,и туристи :lol:
2.Ако все пак плана сработи,рискуваш да си навлечеш гнева на природо-защитниците,поради съмнение за умишлено затопляне на климата,което ще е съпроводено със присътвието на множество лодки,пакирали на плажа :lol:
3.Енергото е монополист,по отношение на ретранслацията,тъй че далекопровода който ще прокарате,може да е повод за недоразумение,което пък ще доведе на свой ред,до намалено светлосияние :wink:
В този ред на мисли,споделени с най-мили чувства към Варна,и Околностите,бих желал да предложа следното:
-Бъдете внимателни :wink: Tongue


:)) - kire - 05-16-2007

Братко Миро,начинанието ти е прекрасно,достойно за поклоклон и поздрав,но при осъществяването му,ще си позволя да ти дам няколко съвета (ако разбирасе това не те обижда) :wink:
1.Бързовара на Баба може да изпуска електричество,поради крепката си възраст,и по този начин да педизвика шокова терапия на флора,фална,и туристи :lol:
2.Ако все пак плана сработи,рискуваш да си навлечеш гнева на природо-защитниците,поради съмнение за умишлено затопляне на климата,което ще е съпроводено със присътвието на множество лодки,пакирали на плажа :lol:
3.Енергото е монополист,по отношение на ретранслацията,тъй че далекопровода който ще прокарате,може да е повод за недоразумение,което пък ще доведе на свой ред,до намалено светлосияние :wink:
В този ред на мисли,споделени с най-мили чувства към Варна,и Околностите,бих желал да предложа следното:
-Бъдете внимателни :wink: Tongue