The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Важни Теми (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Thread: Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан (/showthread.php?tid=20035)

Pages: 1 2 3 4 5 6


Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан - profyt - 12-21-2014

Здравейте всички!

От днес започна набирането на средства и хранителни продукти в помощ на децата от Дом за сираци "Св. Николай" - с. Нови хан.
Към настоящият момент в кампанията се включиха:

1. kire - 20 лв.
2. bell - 20 лв.
3. Yankov - 20 лв.
4. Vengeance - 20 лв.
5. rdx1968 - 20 лв.
6. kotuoshu - 20 лв.
7. Цецо- 20 лв.
8. mudancho -20 лв.
9. profyt - продукти(олио, брашно) на стойност 20 лв.

или общо 180 лв.

Също могат да се даряват и детски дрешки и обувки, като се има в предвид, че основната въэрастова група е между 5 и 10 години.

Идеята е преди Коледа със събраните средства да закупим хранителни подукти и да ги доставим в Дома в Нови хан във вторник 23.12. след обяд.

Всеки, който има възможност и желание да се включи, може да се свърже с мен на ЛС или на тел. 0896 73 02 60 - Емил
Вярвам, че можем да подарим на тези дечица по една Коледна усмивка!


Re: Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан - JMI - 12-22-2014

Няма ли начин, да закчим темата най-отгоре в менюто с темите и да остане там за определено време, за да може да я видят максимален брой хора?


Re: Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан - Kangalov - 12-22-2014

Включете и мен със сумата от 20 лева,има кой да я донесе на време.


Re: Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан - profyt - 12-23-2014

Добавям още и:

- valio.com - 20 лв., дрехи, мини аудио система
- JMI - 40 лв., играчки
- Kangalov - 20 лв.


Re: Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан - Yankov - 12-23-2014

JMI Wrote:Няма ли начин, да закчим темата най-отгоре в менюто с темите и да остане там за определено време, за да може да я видят максимален брой хора?
Добро предложение.

@ Колеги модератори - не мисля че това ще ви затрудни, затова очаквам да намерите едно хубаво и подходящо място за тази тема ;-)
Благодаря ви предварително.

Поздрави на всички!
Янков


Re: Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан - Dodo 155 - 12-23-2014

Yankov Wrote:
JMI Wrote:Няма ли начин, да закчим темата най-отгоре в менюто с темите и да остане там за определено време, за да може да я видят максимален брой хора?
Добро предложение.

@ Колеги модератори - не мисля че това ще ви затрудни, затова очаквам да намерите едно хубаво и подходящо място за тази тема ;-)
Благодаря ви предварително.

Поздрави на всички!
Янков
Ами честно казано мен лично ме затрудни, защото в тази част на форума лично аз не мога да "закачам" или правя "важни" темите ... но излъгах системата, като я преместих в друго форум, после редакция и обратно тук ... сега поне е най-отгоре Smile
Не знам какви са причините като модератор да не мога да правя някои неща ... както и да е ...

Дани Wrote:Докладвано от Дани « Вто Дек 23, 2014 9:16 pm
Няма ли модератори в тоя Форум??? Или да търсим Админите???
Колега, има модове, но точно около 21 часа съм на масата пред ракията, а не пред компа :mrgreen: ... и в този случай ми отне малко време да излъжа морално остарялата конзола на форума Wink

btw ... Бройте и мен, на 28.12.2014 год. ще донеса няколко кашона стари дрешки, но в почти отлично състояние, от двамата ми младежи и 20 лв.
Не знам какво е положение със стари играчки, но ако има такива, които да не са потрошени - ще ги натоваря и тях.

Поздрави на всички и весели празници! Smile


Re: Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан - profyt - 12-24-2014

Здравейте !

Добавям :
pliva - 20 лв.


Вчера вечерта заедно с Явор и Киро напълнихме в Метро една голяма количка с продукти и ги закарахме в Дома за сираци в с. Нови хан


[Image: 034568479-big.jpg?r=0]

С останалите пари купихме и няколко книжки за оцветяване.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=829063237134946&set=pcb.829063373801599&type=1&theater

Благодаря още веднъж на всички отзовали се колеги за това, че заедно направихме една по-усмихната Коледа за тези деца !

Весели празници на всички!


Re: Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан - profyt - 12-29-2014

Здравейте!

На вчерашната среща в София в дарителската кампания се включиха още:

- Dodo 155 - 20 лв., детски дрешки, играчки
- dilana - 20 лв., детски дрешки
- matanasov - 20 лв.
- Mihov - 20 лв.
- STEW - 20 лв.
- NASKO1973 -10 лв.

за което им благодаря!

След пристигане на колета от Данчо (JMI) всичко ще бъде предадено по предназначение!

Поздрави и весели празници!


Re: Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан - Дани - 12-31-2014

Колега, има модове, но точно около 21 часа съм на масата пред ракията, а не пред компа :mrgreen: ... и в този случай ми отне малко време да излъжа морално остарялата конзола на форума Wink

btw ... Бройте и мен, на 28.12.2014 год. ще донеса няколко кашона стари дрешки, но в почти отлично състояние, от двамата ми младежи и 20 лв.
Не знам какво е положение със стари играчки, но ако има такива, които да не са потрошени - ще ги натоваря и тях.

Поздрави на всички и весели празници! Smile[/quote]

Хи-хи-хи,колега,"колега",май си ме позабравил,все още съм от женсссссски пол.


Re: Коледна дарителска кампания за Дом за сираци -Нови хан - Dodo 155 - 01-01-2015

Дани Wrote:Хи-хи-хи,колега,"колега",май си ме позабравил,все още съм от женсссссски пол.
Хахахах, Дани, хвана ме на масата :mrgreen:
Поздрави и весела нова година!