The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Volvo s80 не пали!!! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ технически форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Бензин (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Thread: Volvo s80 не пали!!! (/showthread.php?tid=24643)

Pages: 1 2 3


Volvo s80 не пали!!! - nedko_gonev - 12-31-2017

Здравейте, нов съм в форума и от скоро имам Волво. Та въпросът ми е ако някой, може да ми помогне!!!
Волвото отказа да пали от един път. Гориво има свещи здрави кабели също, помпата работи качва гориво, впръсква го нормално но не пали.... На 2 диакностики е закачана и грешка не открива... Колата е автоматик 2.4 бензин 160 к. с 2002
Ще се радвам ако някой може да ми помогне. Благодаря


Re: Volvo s80 не пали!!! - jtboev - 01-01-2018

Здравей,
диагностиките с Vida ли са правени? Колата имала ли е нехарактерно поведение преди да спре да пали?
Така без допълнителна информация аз бих проверил акумулатор и дроселова клапа (колата ти е с проблемната), но може и да са куп други неща, които би трябвало да се хванат с Vida.
Поздрави и успешна Нова година!


Re: Volvo s80 не пали!!! - nedko_gonev - 01-01-2018

Незнам, дали е гледана с Vida но не намериха никаква грешка. Акумулатора е нов него го изключвам... Не е правила преди проблеми, една сутрин я паркирах пред блока и на другия ден неискаше да запали


Re: Volvo s80 не пали!!! - nedko_gonev - 01-01-2018

jtboev Wrote:Здравей,
диагностиките с Vida ли са правени? Колата имала ли е нехарактерно поведение преди да спре да пали?
Така без допълнителна информация аз бих проверил акумулатор и дроселова клапа (колата ти е с проблемната), но може и да са куп други неща, които би трябвало да се хванат с Vida.
Поздрави и успешна Нова година!
Здравей, незнам с каква диакностика е гледана, но неоткриха нищо като грешка акумулатора е чисто нов, колата не ми е правила проблем една сутрин я спрях пред блока и на другата отказа да пали.. Нз какво повече да ти кажа защото много не разбирам.


Re: Volvo s80 не пали!!! - nedko_gonev - 01-01-2018

Здравей, незнам с каква диакностика е закачана но не уткриха нищо. А кум отулатора е чисто нов. До сега не ми е правила проблеми само един път ми изгасна в движение.. Дроселовата клапа не съм я гледал възможно ли е да е от нея... Спрях я пред блока карах я и на другия ден неиска да запали


Re: Volvo s80 не пали!!! - stvri - 01-02-2018

От къде си колега.


Re: Volvo s80 не пали!!! - nedko_gonev - 01-02-2018

stvri Wrote:От къде си колега.
Кюстендил


Re: Volvo s80 не пали!!! - pliva - 01-02-2018

Сигурен ли си,че в резервоара има гориво? На един колега три дена сменявахме какво ли не,защото на диагностиката не излизаше никаква грешка,и като сипахме 5 литра бензин бръмна от раз! :mrgreen:


Re: Volvo s80 не пали!!! - nedko_gonev - 01-02-2018

pliva Wrote:Сигурен ли си,че в резервоара има гориво? На един колега три дена сменявахме какво ли не,защото на диагностиката не излизаше никаква грешка,и като сипахме 5 литра бензин бръмна от раз! :mrgreen:
Има половин резервоар, дори сипах още 10 литра за по сигурно и пак същото


Re: Volvo s80 не пали!!! - pliva - 01-02-2018

nedko_gonev Wrote:
pliva Wrote:Сигурен ли си,че в резервоара има гориво? На един колега три дена сменявахме какво ли не,защото на диагностиката не излизаше никаква грешка,и като сипахме 5 литра бензин бръмна от раз! :mrgreen:
Има половин резервоар, дори сипах още 10 литра за по сигурно и пак същото
Ами тогава търси диагностика с VIDA и DiCE. Няма начин да не покаже къде е проблема.