The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
Да се похваля с четвъртото си Волво. - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Volvo XC (Cross Country) (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Thread: Да се похваля с четвъртото си Волво. (/showthread.php?tid=25026)

Pages: 1 2 3


Да се похваля с четвъртото си Волво. - YoYo - 05-27-2018

Здравейте, драги съфорумци,

Както споменах в друга тема: след около две години търсене, най-сетне се сдобих с XC90. Щастливото събитие е с дата 21 май. Все още няма и седмица, откакто съм горд собственик, но мога да я заявя, че колата е страхотна. S80-ката ми вече си има нов стопанин, когото се надявам само да радва, както радваше мен. Искам да изкажа сърдечни благодарности на Дидо (BG tiger) и Тишо, за съветите, а също и на Димитър Димитров и Мартин Добринов от Мото Пфое за отзивчивостта им.

Малко за колата:
Става дума за модел 2012 г., R-Design, D5, 200 к.с. Взех я с пробег от малко под 38000 км.
От положителната страна, отново имам някои от екстрите, които малко ми липсваха при S80, а именно - спортния волан и по-удобни седалки, подобни на последното ми S60. Радват ме и навигацията и камерата за задно виждане (афтърмаркет, слагани в МП), а пък децата са впечатлени от DVD-то (също слагано в МП). След леки настройки на еквалайзера, много се радвам на озвучаването, а USB-то и Bluetooth streaming-ът правят живота песен Smile

Вчера я покарах и на магистрала, окачването се държи чудесно. Почти не намирам разлика със седана. Приятно изненадан съм! Очаквах доста по-твърда возия и повече шум, заради дизела).
Като леки минуси ще спомена, че колата е с контрастния салон на R Design (кремави седалки с черни шевове, черни кори на вратите с вложки в кремав цвят),като панда, или косатка Smile Изключително красив според мен, но за съжаление е замърлян. Живот и здраве в четвъртък ще бъде щателно обгрижен. В сряда, пък, ще посетим МП да отстранят емблемопада отпред, липсваща капачка на задната чистачка и да сменят плочката на DSTC.

Поне за мен минус е и предният парктроник. Не съм свикнал с такава екстра, на моменти е стряскащо, когато в задръстванията пред колата прелети някоя волна торбичка. Също и когато маневрирам при влизане в гаража.

Последният минус, в лицето на гумите, които бяха под всякаква критика - както споменах в другата тема - вече е отстранен с Goodyear Eagle f1 Asymmetric 3 и съм много доволен от поведението им.

Сигурно съм пропуснал нещо, но да не ви отегчавам Smile
Прилагам няколко фотоса. Скоро - още и по-качествени.


Re: Да се похваля с четвъртото си Волво. - Tisho - 05-27-2018

Ммммм. Ще има какво да разглеждаме след час пред НИМ. Big Grin


Re: Да се похваля с четвъртото си Волво. - YoYo - 05-27-2018

За мое огромно съжаление няма да мога да дойда. Децата са с висока температура и подобаващо за нея настроение, та с жена ми изнемогваме. Майстор Митре каза, че ще дойде гладен за почерпка, но и на него му казах да потърпи до следващата среща.


Re: Да се похваля с четвъртото си Волво. - STEW - 05-27-2018

Със здраве да я карате и сервиз да не видите. Честито и много приятни моменти с новата придобивка.


Re: Да се похваля с четвъртото си Волво. - murjdo - 05-28-2018

Отново честито, колега! Само безаварийни километри ти пожелавам ! Smile

Поздрави,
Олег Бушев


Re: Да се похваля с четвъртото си Волво. - pliva - 05-28-2018

Наистина изглежда супер!Честито! И само позитивни емоции да ти носи!


Re: Да се похваля с четвъртото си Волво. - baipetko - 05-28-2018

Страхотна е джипката ! Браво !


Re: Да се похваля с четвъртото си Волво. - air-d - 06-01-2018

Честито Колега.
И със здраве!!!


Re: Да се похваля с четвъртото си Волво. - YoYo - 06-04-2018

Благодаря ви!

Междувременно, повечето проблеми, които ми бъркаха в очите са отстранени 8-) , след последното ми посещение на МП: духалка, капачка на задната чистачка и предните емблеми:

   
   
   

В четвъртък колата мина през щателно къпане и поставяне на вакса, сухо пране на салона и третиране на седалките. Остана да сложа диодните стопове, които ме чакат в кутиите си и ще мога да кажа, че колата е перфектна за мен Smile

A, ето и една статистика:
   
Ако правилно го смятам, при тези данни човек прекарва стоейки в задръствания средно около три денонощия или 9 работни дни годишно :geek: :roll:


Re: Да се похваля с четвъртото си Волво. - Ev-V50 - 06-04-2018

YoYo Wrote:....
Ако правилно го смятам, при тези данни човек прекарва стоейки в задръствания средно около три денонощия или 9 работни дни годишно :geek: :roll:
Колега, първо честита придобивка. Да те радва дълги години.
Колкото до задръстванията, колега, това зависи от градовете. Има мегаполиси, дето на отиване и връщане губиш в задръствания допълнително по 1, дори 2 часа дневно! Като сметнеш колко е на седмица, на месец, на година(разбира се вадиш 1 месец отпуск), при 40 години трудов стаж........ъъъъ, абе теглиш му калема и се получава доста шокиращо - толкова, че крайна сметка ти иде да си теглиш и куршума :lol: Не го мисли, а си карай с кеф колата Wink