The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Volvo XC (Cross Country) (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Thread: Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т (/showthread.php?tid=25487)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Re: Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т - rudizl - 12-17-2018

julianov83 Wrote:ако не - язовира до Монтана е голям - с една тухла на педала на газта и айдееее...
...и братчеда в багажника... От снощи си го мисля, между другото Wink


Re: Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т - iago - 12-17-2018

Още снощи написах... съчлени я с едиб стълб и забраеи за мъките.. :lol:

gusenica, стига бе човек, кола е. А и главата и картера долу и си готов. Чак да не спиш и да пропиеш пак.. :|


Re: Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т - julianov83 - 12-17-2018

[quote="gusenica"]Колега julianov83 ,може би е трябвало изобщо да не му плащаш на роднината доколкото разбрах

Няма как да се случи, при положение, че аз му пращах обяви да ги прозвънява и да гледа и аз исках да ходи да ми гледа колите вместо мен (понеже той чат-пат прекупува и превърта там някакви коли от време не време) и смятах, че горе-долу вижда нещата. Та нямаше как да не му я платя и да си тръгна, понеже в ситуацията боклука щеше да съм аз, а аз такова нещо няма да допусна НИКОГА!!! Вината си е моя, и само моя . Даже не му се и сърдя, а ако човека е успял и да "изскубе" някое и друго Евро от ситуацията - даже ще се радвам за него. Моята постъпка си беше детинска и първична и точка по въпроса! Сега ще си сърбам попарата! Благодаря пак на всички за помощта и отзивите. Пак казвам - ако някой знае някой, който може да ми е от полза в ремонтите да казва! Ще обикалям България с тоя барутник, докато не стане на кола!


Re: Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т - Spurs - 12-17-2018

Горе в банера са два сервиза, на които можеш изцяло да разчиташ - B+3 и Tune Line...
Успех!


Re: Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т - gusenica - 12-17-2018

Никой не е застрахован от лош късмет-аз от всякъде съм във филма и то на макс-умишлен мазохизъм-подготвям се Smile ,ако излезе по дребен дявола добре дошло,ако не,колата така и така я платих и най вече ме жегна-пари се печелят кеф не или казано по друго яче-кефа цена няма-ще си цакам и ще ремонтирам....ама само аз усещам болката Sad ,нещо като да те жегне най хубавата мацка,да те допусне до себе си и в следващия момент да ти направи курвенски номер-не неее тя не е виновна-други са я направили такава (колата) ,а сводника си е сводник(търговец) било то и немец-тва ми е 9-та кола-предните 8 са закупувани единствено и само от БГ търгаши и НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ от 1994 г. до днес ,до 9-тата ми кола и най скъпо заплатената-после БГ търговците били кофти-е знайте,че има и по кофти Smile Математически шансът ми е 1:9 в случая-да си еба късмета (сори)


Re: Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т - Spurs - 12-17-2018

Ако 1 от 9 е каръка, значи е към 11%... Wink
Ми за 24 години не е много! :roll:
Надявам се да хванеш шегата... Big Grin
И наистина, ламарини се оправят, хора не се връщат! Един добър човек ми беше казал "Като почнеш да се нервиш много, качиш пулса и кръвното, или вечер не можеш да заспиш от притеснение, иди на гробищата, постой 10-15 минути и си тръгни...!"
Изводите всеки може да си ги направи...
Още веднъж успех!


Re: Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т - gusenica - 12-17-2018

Spurs Wrote:Ако 1 от 9 е каръка, значи е към 11%... Wink
Ми за 24 години не е много! :roll:
Надявам се да хванеш шегата... Big Grin
И наистина, ламарини се оправят, хора не се връщат! Един добър човек ми беше казал "Като почнеш да се нервиш много, качиш пулса и кръвното, или вечер не можеш да заспиш от притеснение, иди на гробищата, постой 10-15 минути и си тръгни...!"
Изводите всеки може да си ги направи...
Още веднъж успех!

Big Grin имаш право 8-) ,понякога на човек му трябва кратък и смислен пример за подкрепа-пари се печелят здраве не-със сигурност ще ми мине-живи и здрави Wink


Re: Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т - julianov83 - 12-17-2018

Spurs Wrote:Горе в банера са два сервиза, на които можеш изцяло да разчиташ - B+3 и Tune Line...
Успех!

Благодаря още веднъж! Днес се чух с момчето от Tune line. Разбрахме се за след НГ да му го закарам за езика (не че на тоя етап това е най-важното, но все трябва да се започне от някъде) та като отида на място ще видим с какво друго ще може да се справи, а при мене проблеми- дал Господ Big Grin А днес не исках да разтягам локуми по телефона с момчето, понеже си личеше, че има доста работа. Ще пиша едно по едно с какво съм се справил и как.А на колегата от Германия - ако моята кола беше само и единствено за "цепене" на двигателя може би щях да пея! Wink Преди 8-9 години, когато си купих 6 годишната Зафира за една шапка пари - тогава на според доходите ми 10 000 лв.бяха като сега 30... и отидох до Испания и се върнах с 6 л масло, знаеш ли какво ми беше? Ама я отворих, направих пълна ревизия на мотора и от тогава - точно 250 000 км само при мен на газ! И не си я давам за нищо на света! Ще видиш, че ще се отвозиш и с твоята кола! Помни ми думата! И успех желая и на теб!


Re: Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т - gusenica - 12-17-2018

julianov83 Wrote:
Spurs Wrote:Горе в банера са два сервиза, на които можеш изцяло да разчиташ - B+3 и Tune Line...
Успех!

Благодаря още веднъж! Днес се чух с момчето от Tune line. Разбрахме се за след НГ да му го закарам за езика (не че на тоя етап това е най-важното, но все трябва да се започне от някъде) та като отида на място ще видим с какво друго ще може да се справи, а при мене проблеми- дал Господ Big Grin А днес не исках да разтягам локуми по телефона с момчето, понеже си личеше, че има доста работа. Ще пиша едно по едно с какво съм се справил и как.А на колегата от Германия - ако моята кола беше само и единствено за "цепене" на двигателя може би щях да пея! Wink Преди 8-9 години, когато си купих 6 годишната Зафира за една шапка пари - тогава на според доходите ми 10 000 лв.бяха като сега 30... и отидох до Испания и се върнах с 6 л масло, знаеш ли какво ми беше? Ама я отворих, направих пълна ревизия на мотора и от тогава - точно 250 000 км само при мен на газ! И не си я давам за нищо на света! Ще видиш, че ще се отвозиш и с твоята кола! Помни ми думата! И успех желая и на теб!

Благодаря Юлианов,успех и на теб Wink


Re: Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т - rudizl - 12-17-2018

julianov83 Wrote:
Spurs Wrote:Горе в банера са два сервиза, на които можеш изцяло да разчиташ - B+3 и Tune Line...
Успех!

Благодаря още веднъж! Днес се чух с момчето от Tune line. Разбрахме се за след НГ да му го закарам за езика (не че на тоя етап това е най-важното, но все трябва да се започне от някъде) та като отида на място ще видим с какво друго ще може да се справи, а при мене проблеми- дал Господ Big Grin А днес не исках да разтягам локуми по телефона с момчето, понеже си личеше, че има доста работа. Ще пиша едно по едно с какво съм се справил и как.А на колегата от Германия - ако моята кола беше само и единствено за "цепене" на двигателя може би щях да пея! Wink Преди 8-9 години, когато си купих 6 годишната Зафира за една шапка пари - тогава на според доходите ми 10 000 лв.бяха като сега 30... и отидох до Испания и се върнах с 6 л масло, знаеш ли какво ми беше? Ама я отворих, направих пълна ревизия на мотора и от тогава - точно 250 000 км само при мен на газ! И не си я давам за нищо на света! Ще видиш, че ще се отвозиш и с твоята кола! Помни ми думата! И успех желая и на теб!
Колега, я качи моля те няколко снимки, че направо не мога да си я представя талигата...
Иначе Ники Добрев е много свястно момче, и много заето де, но ще ти помогне със софтуерните драми.