The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Осъществихме среща с Мото-Пфое - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Архив (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: История (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Thread: Осъществихме среща с Мото-Пфое (/showthread.php?tid=4315)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8


- Mishell - 07-09-2008

BOYCH, изтепал си рибата Big Grin Загубих ума и дума, и си забравих идеите, дано да се сетя нещо :lol:


- Mishell - 07-09-2008

BOYCH, изтепал си рибата Big Grin Загубих ума и дума, и си забравих идеите, дано да се сетя нещо :lol:


- BOYCH - 07-09-2008

Е, аз обобщих тези за които си приказвахме ... Big Grin


- BOYCH - 07-09-2008

Е, аз обобщих тези за които си приказвахме ... Big Grin


- raceteam - 07-09-2008

БРАВО на колегите,че са успяли изобщо да достигнат до тук да правят тези крачки за развитието на Волво Клуб-а.Крачката която правят с Мото-Пфое е доста голяма и съм сигорен,че ще е от голяма полза за Клуб-а.Аз съм с две ръце ЗА!!Продължавайте все така напред да ни радвате с все такива хубави вести и дано всичко мине по вода :wav:


- raceteam - 07-09-2008

БРАВО на колегите,че са успяли изобщо да достигнат до тук да правят тези крачки за развитието на Волво Клуб-а.Крачката която правят с Мото-Пфое е доста голяма и съм сигорен,че ще е от голяма полза за Клуб-а.Аз съм с две ръце ЗА!!Продължавайте все така напред да ни радвате с все такива хубави вести и дано всичко мине по вода :wav:


- 100Y0 - 07-09-2008

Идеята за по-тясно сътрудничество с Мото Пфое e обещаваща, дано да не остане само на хартия. Не че ще тръгна от Казанлък да си ремонтирам колата при тях, но и на мен ми писна отвсякъде да бъдат оплювани без да си даваме сметка, че не те са виновни за високите цени на обслужване, а ние сме си виновни за ниските ...... почти средноафрикански заплати. Пожеланието ми към това начинание е да има повече доволни от обслужването членове на клуба.
Идеята за участие на членове на клуба при тест-драйв на нови модели ми хареса най-много. На друг ще му харесат евентуалните отстъпки.... нека да има наистина ползотворно сътрудничество.
Успех.


- 100Y0 - 07-09-2008

Идеята за по-тясно сътрудничество с Мото Пфое e обещаваща, дано да не остане само на хартия. Не че ще тръгна от Казанлък да си ремонтирам колата при тях, но и на мен ми писна отвсякъде да бъдат оплювани без да си даваме сметка, че не те са виновни за високите цени на обслужване, а ние сме си виновни за ниските ...... почти средноафрикански заплати. Пожеланието ми към това начинание е да има повече доволни от обслужването членове на клуба.
Идеята за участие на членове на клуба при тест-драйв на нови модели ми хареса най-много. На друг ще му харесат евентуалните отстъпки.... нека да има наистина ползотворно сътрудничество.
Успех.


- yani - 07-09-2008

Прочетох проекта и мисля, че точно така трябва да е " КРАТКО И ЯСНО" Confusedupz: ! И сто точки да има, пак нищо може да не се каже!
Затова пак казвам ЕВАЛА!
п.п. Абе BOYCH си знае работата ::beer::


- yani - 07-09-2008

Прочетох проекта и мисля, че точно така трябва да е " КРАТКО И ЯСНО" Confusedupz: ! И сто точки да има, пак нищо може да не се каже!
Затова пак казвам ЕВАЛА!
п.п. Абе BOYCH си знае работата ::beer::