The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Груба селска проява - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: На лафче (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Thread: Груба селска проява (/showthread.php?tid=64)

Pages: 1 2


Груба селска проява - s0me0ne - 01-17-2006

Как ли се е случило това:

[Image: t_abda45b47f360dde39348a19f4b5c0da.jpg]


Още повече! С колко коли след такъв удар ще можеш да пуснеш обява, че я продаваш следкато си я направил на манерка??

П.П.Забележете какво пише - карано е 4 месеца! Кола на 4 месеца на 10 000 км
П.П.2 Така я е сложил на някакви тухли, че даже и джантите не стават за нищо


- Kespanok 460 - 01-17-2006

Ха тоя сигурно я е таркалял от вси4ки страни,кат гледам как е разкрасена отвсякаде.


ПП:Ето за това хора - УМНАТА!!!!


- хамлет - 01-17-2006

Мани мани, направо ми е жално за количката ;о(


или алкохола е бил в повече - Efri 850 - 01-17-2006

то тази обява си е отдавна. пък и цената и е доста.
Само са я пробвали между тирове колко е здрава 8)


- Lazo - 01-18-2006

Жалко само, че такива позагладени после ги продават като "перфектно състояние"
Е не чак такива де.

VOLVO e религия!


- sluchaen_fen - 01-19-2006

Lazo Wrote:VOLVO e религия!
Много прецизно мнение.
И аз вярвам във ВОЛВО. Няма значение дали съм карал Волво, има значиние, че вярвам на Волво.
Сериозен аватар за сериозна марка. За пример си Лазо. Дано повече потребители вземат пример от теб (без да те копират).
Смешно е с детски аватар да се членува в сериозен авто-клуб и се радвам, че го знаеш.


- Lazo - 01-19-2006

Знаеш ли, аз този аватар не съм го измислил, а го взех от един клуб на Волво 480 и малко го попреработих. Техният май е по-хубав, но не отговаря на модела, който карам. Що се отнася до религията, никой не може да ме убеди, че има по-добри коли от шведските. Волво ми е на сърцето и няма модел, който да не харесвам. Казват, че истинските Волвари смятат за чистокръвно Волво 7хх, 8хх 9хх, но аз смятам, че няма майка, която дели децата си. Всяко Волво е рожба на едноименния концерн и всеки модел заслужава уважение. А СААВ... еми то си е казано - СААВ. Забелязал ли си, че респектът към тази марка е толкова голям, че малцина се осмеляват дори да я коментират?


VOLVO e религия!


- sluchaen_fen - 01-19-2006

Lazo Wrote:А СААВ... еми то си е казано - СААВ.
Не съм карал Волво досега. На някоя от бъдещите общи сбирки ще разменяме возилата. Ще бъде голям кеф. Само да се постопли времето ...
Saab е съкращение от Svenska Aeroplan Aktie Bolaget (Шведски самолет акционерно дружество). Шведската отбранителна и аерокосмическа група Сааб произвежда самолети със същото име Сааб. Дори скоро имаше оферта от тях за превъоръжаване на нашите ВВС по повод на влизането ни в НАТО.
Какъв е произхода на думата Волво?


- s0me0ne - 01-19-2006

sluchaen_fen Wrote:
Lazo Wrote:А СААВ... еми то си е казано - СААВ.
Не съм карал Волво досега. На някоя от бъдещите общи сбирки ще разменяме возилата. Ще бъде голям кеф. Само да се постопли времето ...
Saab е съкращение от Svenska Aeroplan Aktie Bolaget (Шведски самолет акционерно дружество). Шведската отбранителна и аерокосмическа група Сааб произвежда самолети със същото име Сааб. Дори скоро имаше оферта от тях за превъоръжаване на нашите ВВС по повод на влизането ни в НАТО.
Какъв е произхода на думата Волво?

Волво значи вървя, търкалям се. Скоро ще заработи сайтът, където ще има информация за марката и нейната история.


- Пангев - 01-19-2006

Аз лично съм карал Сааб.... в продължение на 1 седмица в Швейцария. Беше доста комфортно. Не знам точно какъв беше модела но наистина беше приятно изживяване. Дори тогава се навих да си взема по-нова кола... до тогава си бях доволен от голфа Wink Сега моето Волво ми напомня за оная командировка... дори си пускам музиката която слушах там и всичко се връща в съзнанието.