The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
C30 5 врати - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Future cars (Volvo в Бъдеще време) (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Thread: C30 5 врати (/showthread.php?tid=9255)

Pages: 1 2


C30 5 врати - s0me0ne - 12-02-2010

[Image: c304doors2012.jpg]

Очаква се през 2012

Според слуховете, V50 може да изчезне изцяло от гамата на Volvo, като вместо това прекия конкурент на Golf и Audi A3 (петврато C30) ще вземе името V40.


Re: C30 5 врати - yuckuJackD - 12-02-2010

Звучи добре като концепция. Само времето ще покаже обаче.


Re: C30 5 врати - Kangalov - 12-02-2010

Щом тръгваме да се равняваме на нивото на Golf и Audi,в ниския сегмент,работите не отиват на добре.А и като гледам концепта,то си е точно сегашните модели на горепосочените немски .... :roll:


Re: C30 5 врати - Kangalov - 12-02-2010

Щом тръгваме да се равняваме на нивото на Golf и Audi,в ниския сегмент,работите не отиват на добре.А и като гледам концепта,то си е точно сегашните модели на горепосочените немски .... :roll:


Re: C30 5 врати - angel.georgiev - 12-02-2010

Аз мисля, че е много добре, защото в момента Volvo като Premium производител заема само средата от гамата на другите марки като BMW, MB, Audi. Нито имат представител в сегмента A-Class, A1 и т.н., нито представител в сегмента S-Class, A8. Трябва да се развие продуктовата линия и в двете посоки, за да се спечелят нови клиенти по едното направление и за увеличаване имиджа на марката в другото Smile


Re: C30 5 врати - angel.georgiev - 12-02-2010

Аз мисля, че е много добре, защото в момента Volvo като Premium производител заема само средата от гамата на другите марки като BMW, MB, Audi. Нито имат представител в сегмента A-Class, A1 и т.н., нито представител в сегмента S-Class, A8. Трябва да се развие продуктовата линия и в двете посоки, за да се спечелят нови клиенти по едното направление и за увеличаване имиджа на марката в другото Smile


Re: C30 5 врати - shadow88 - 12-15-2010

хубаво е да има развитие във всички класове коли.А относвно S класата и А8 на конкурентите, Волво има техен конкурент за момента и това е S80.Поне аз така знам


Re: C30 5 врати - zaeka1975 - 12-16-2010

Убийствен автомобил.Много е красив -може да забравиш за всички други като го видиш. :wink:


Re: C30 5 врати - angel.georgiev - 12-17-2010

shadow88 Wrote:хубаво е да има развитие във всички класове коли.А относвно S класата и А8 на конкурентите, Волво има техен конкурент за момента и това е S80.Поне аз така знам

Volvo S80 е в конкуренция с Mercedes-Benz E Class; BMW 5 Series и Audi A6!


Re: C30 5 врати - shadow88 - 12-17-2010

спред мен v70-то(едно време е имало s70) е в класа на Е-класата комби, а6 комби и 5 та серия комби.и според логиката S80 трябва да е с класа на S-class,A8 i 7series.А и при положение S80 се предлага и дълга база за някои страни както имат и тип моделите на немските марки.
Надявам се още някои колега да си даде мнение