The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AUX Вход ?

#21
zorba Wrote:Днес съвсем случайна разбрах как се включва AUX-а, като въртиш дясното копче и можеш да избираш какво да свири, радио(различните обхвати) CD и AUX.
Телефона го свързах, но става да слушаш радио Wink или като гледаш клип и прочие да изкараш звук в цялата кола.
Да ... спести ми едно клипче Big Grin
Самият телефон не може да възпроизвежда музиката към AUX, иначе с МР3 плейър ще стане Wink
BG VOLVO Member #00409
Reply

#22
Относно ползването на AUX с телефон - може да се изкара звук от телефона към колата - демек да си ползваш телефона като MP3 Player.
Аз лично го ползвам по този начин.
Обаче . . .
не знам дали е нещо съществено и определящо, но когато си включа единия телефон (HTC с операционна система ANDROID) не мога да го ползвам - сякаш самият плейър на телефона се побърква и постоянно сменя песните през 1-2 секунди.
Но когато си пусна iPhon-ето през AUX-а всичко си е наред и го ползвам като обикновен MP3 Player.

п.п. Все още се чудя дали проблема е от операционната система или проблема е в моя телефон (HTC).
Reply

#23
popsy Wrote:п.п. Все още се чудя дали проблема е от операционната система или проблема е в моя телефон (HTC).
Няма проблем с HTC-то, нито с Андроида ... просто Ейпъл се слагат на много фирми и системите им си комуникират ... докато с Андроид се шашкат Wink
Не знам какво точно му харесват хората на този i-Phone ... не притежава и 20% от възможностите на Андроид ... но явно аз съм старомоден и не искам да давам луди пари за марка :roll:
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)