The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Виене отпред S60 2008

#1
Здравейте момчета, колата ми издава вой (от блок лагерчето) но не мога да разбера от кое точно. Вие много чувствително по-силно при ляв завой и скорост около 80-100 км/ч. Коя главинка е лява или дясна? Инструкции за смяната имаме ли?
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply

#2
При ляв завой натоварва повече десния лагер-главина и логично щом виенето се засилва да е от десен лагер. Вдигнете я на подемник и завъртете десните колелета ще се чуе кое точно е за смяна.
Reply

#3
(07-10-2019, 10:45 AM)Tisho Wrote: При ляв завой натоварва повече десния лагер-главина и логично щом виенето се засилва да е от десен лагер. Вдигнете я на подемник и завъртете десните колелета ще се чуе кое точно е за смяна.

Тишо, коя марка да сложа? SKF 300 лв , FAG 220 лв.
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply

#4
Аз бих избрал SKF
Reply

#5
Сложих FAG и те се оказаха оригиналните на колата. Голям майтап. Ясно защо са изкарали толкова малко. Сега е "синя тишина".
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply

#6
(07-17-2019, 08:49 PM)anex Wrote: Сложих FAG и те се оказаха оригиналните на колата. Голям майтап. Ясно защо са изкарали толкова малко.

Колега и според теб FAG вече не е това ,което е било преди ли? Оказва се ,обаче ,че що се отнася до лагер-главините на Волво ,каквато и марка да избереш ,вътре се оказва FAG...Поне при повечето - Febi ,SNR ,Ruville ,SWAG ,дори и SKF. За последните съм го видял лично ,а за другите виждам от интернет. При мен една от оригиналните лагер-главини приключи курса на 150 хил.км ,на нейно място сложих въпросния SKF(в кутията беше FAG),и изкара 110 хил.???
Volvo S60 D5 - D5244 T - 2004
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)