The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на XC70

#1
Здравейте Колеги,
Решил съм да сменям возилото и съм се насочил към xc70 или xc60, някой има ли информация за този модел: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?ac...ink=cfrh9z на базата на другите екземпляри в мрежата този ми изглежда с доста добро съотношението година, цена и екстри?
Reply

#2
Това изглежда добре.
Аз го виждам като служебно купувано от БГ, което в повечето случай е добре. Виж само с N1 как стоят сега нещата с данъците при товарно регистрираните коли. Звънни на продавача да ти разкаже историята.


Sent from my iPhone using Tapatalk
XC70 T6    MY12 - (2021 -   )
XC70 D3    MY12 - (2019-2021)
V70   D5    MY05 - (2015-2019)
V70   2.5D MY00 - (2011-2015)
V40   2.0   MY98 - (2008-2011)
460   1.8   MY90 - (2005-2008)
Reply

#3
Smile  Все едно гледам моята 1/1 са влючително цвят и мощност,ако случиш е перфект-всичко е на късмет-колкото до снимката на багажника яки апарати ползват Big Grin -чак Титаник не е и едвам вкарвм инвалидната количка на сина ми .................
Reply

#4
Колега XC60 или XC70 искаш?
XC60 е SUV (жип) по-късо, по-широко и по-вискоко; XC70 е комби по-дълго, по-ниско и леко по-тясно. Багажника на комбито е по-голям. Просвета е идентичен, механиката, предполагам, също.
Аз имам SUV-то, no смея да посоча кое е по-добрият избор. Не съм карал XC70, но преди да взема XC60 карах дълго време V50,т.е. има впечатления от комби, въпреки че V50 e доста по-малко от XC70.
Въпреки че много си харесвах V50, твърдя, че с XC60 се возим много по-сигурно, по-комфортно и с по-голямо удоволствие, което идва със съответния по-голям разход на гориво и поддръжка. А наличието на автомат в кофигурацията е повече от задължително! Smile
Седни и покрай двата модела, така ще разбереш какво ти допада. Не че аз го направих, просто като видях конкретната обява за моето SUv-че, знаех, че това е моята кола.

Успех!

П.П. Май нищо полезно не ти каза, хаха.
[Image: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png][Image: citroen-c3-picasso_medium.png]
[Image: opel-movano-3500_medium.png]
Reply

#5
(09-21-2019, 12:52 PM)NuclearWinter Wrote: Колега XC60 или XC70 искаш?
XC60 е SUV (жип) по-късо, по-широко и по-вискоко; XC70 е комби по-дълго, по-ниско и леко по-тясно. Багажника на комбито е по-голям. Просвета е идентичен, механиката, предполагам, също.
Аз имам SUV-то, no смея да посоча кое е по-добрият избор. Не съм карал XC70, но преди да взема XC60 карах дълго време V50,т.е. има впечатления от комби, въпреки че V50 e доста по-малко от XC70.
Въпреки че много си харесвах V50, твърдя, че с XC60 се возим много по-сигурно, по-комфортно и с по-голямо удоволствие, което идва със съответния по-голям разход на гориво и поддръжка. А наличието на автомат в кофигурацията е повече от задължително! Smile
Седни и покрай двата модела, така ще разбереш какво ти допада. Не че аз го направих, просто като видях конкретната обява за моето SUv-че, знаех, че това е моята кола.

Успех!

П.П. Май нищо полезно не ти каза, хаха.
 Общо взето съм напълно съгласен с теб! Нищо не ми каза Smile  Историята е следната, както се вижда от профила ми в момента карам s60-ка и като втора кола имам passat b6, семейното комби с на детето количката, колелата, тротинетките и нз още какви неща на жената...., но понеже не е волво и не е същото.... и съм решил да разкарам пасата и да си взема едно волво за дълъг път в случая xc70 или xc60. Може би по скоро решението ще натежи когато намеря това което търся, а то е автомобил каран в България с добър набор от екстри. Като цяло XC70-ката ме влече повече от гледна точно на разходите по нея.
Reply

#6
(09-18-2019, 08:51 AM)gramov Wrote: Това изглежда добре.
Аз го виждам като служебно купувано от БГ, което в повечето случай е добре. Виж само с N1 как стоят сега нещата с данъците при товарно регистрираните коли. Звънни на продавача да ти разкаже историята.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Абе в повечето случаи всъщност не е добре. 
От личен опит ти споделям:

Фалшиви ремонти, надписани и невложени части и консумативи, ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕКАДЪРНА И НЕМАРЛИВА работа. 
Автомобил на 100 000 км от такава "поддръжка' докаран до състояние на автомобил на 500 000 км.
Не знам колко зле трябва да си, да очакваш, човек с 600 лв заплата, да има квалификацията, и желанието да се погрижи както трябва за автомобил за 100 000 лева... 
--
Задължително обстоен преглед в независим сервиз, че тея във Фото Мое лъжат като роми от третата възрастWink
Reply

#7
(09-24-2019, 12:50 PM)ogo Wrote:
(09-18-2019, 08:51 AM)gramov Wrote: Това изглежда добре.
Аз го виждам като служебно купувано от БГ, което в повечето случай е добре. Виж само с N1 как стоят сега нещата с данъците при товарно регистрираните коли. Звънни на продавача да ти разкаже историята.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Абе в повечето случаи всъщност не е добре. 
От личен опит ти споделям:

Фалшиви ремонти, надписани и невложени части и консумативи, ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕКАДЪРНА И НЕМАРЛИВА работа. 
Автомобил на 100 000 км от такава "поддръжка' докаран до състояние на автомобил на 500 000 км.
Не знам колко зле трябва да си, да очакваш, човек с 600 лв заплата, да има квалификацията, и желанието да се погрижи както трябва за автомобил за 100 000 лева... 
--
Задължително обстоен преглед в независим сервиз, че тея във Фото Мое лъжат като роми от третата възрастWink

Напълно съм съгласен за Фото Мое...... Ходил съм точно 1 път при тях и от това което видях хич не ми вдъхват доверие и не желая да имам работа с тях.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)