The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Масло D5 185к.с.

#1
Здравейте, колеги. Извинявам се предварително, знам че темата е разглеждана много, но.....
Брат ми ми даде 5л туба ADDINOL GIGA LIGHT MV 0530 LL 5W-30-немско масло.(остана му от старата кола дизел)
Досега съм карал 1 смяна с Бардал 5/40 и 3 смени с  Кастрол 5/40. Някой има ли лични наблюдения върху това масло? Бях решил да продължа с 5/40, но тъй като ми попадна това, мисля да си купя още 2л и да го пробвам, малко по-тънко е но за една смяна не е проблем. При условие, че за този мотор Волов определя 0/30.
Moskvitch Aleko ex
Fiat Tempra 1.6i ex
BMW E36 1.6i ex
Volvo s40 2.0i now
Mercedes E-class Avantgarde 3.0d ex
Volvo XC90 2.4 D5 2008
Reply

#2
Ти да видиш съвпадение - и аз имам 8 литра ADDINOL GIGA LIGHT MV 0530 в мазето, които чакат Юни месец да бъдат налети в търбуха на бай Вълчо с V8-ка. Бяха ми препоръчани от приятел дето го пазарува от вносителя, а и на тестовете се представят много добре. За впечатления ще мога да кажа след като го сменя...
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)