The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Избор на гуми:
You do not have permission to vote in this poll.
CONTINENTAL ContiSportContact
52.00%
13 52.00%
GOODYEAR Eagle F1 Asymetric 3
16.00%
4 16.00%
MICHELIN Latitude Sport
16.00%
4 16.00%
DUNLOP Sport Max
16.00%
4 16.00%
Total 25 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Летни гуми за ХС90, премиум клас

#21
YoYo Wrote:Да кажа каква е развръзката. Накратко: вчера преобух колата с Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, 255/50 R19 ДОТ 0918.
По-подробно. Гумите, които бяха преди това не ставаха за абсолютно нищо. Онзи ден, когато взех колата валя лек дъжд, точно толкова, колкото да стане лигаво по улиците. Е, такъв страх не съм брал, не знам откога. Вчера поразпитах в няколко гумаджийници за изброените от мен гуми + Нексен, Нокиан и Ханкук съответно те да предложат нещо друго, което се сещат. Много важно беше да имат налични, защото не ми се чакаше 7-10 дни... все пак карам си децата с тази кола. От изброените, казаха, че Континентал е чудесна гума, но - с поръчка. GY и Дънлоп са горе-долу еднакви, като Дънлоп били за по спортно/агресивно каране, а GY за по-комфортно, семейно. Мишлен не ми препоръчват. Нексен са много хубави, въпреки, че по-етикет са с малко по-слаби показатели, за Нокиан казаха, че хората били доволни. За Ханкук мненията били доста смесени. И Нексен, и Нокиан също бяха само с поръчка... та изборът спадна между Гуудиър и Дънлоп.

Малко извън темата: тия дни ще пусна тема, в която да ви "запозная" с новата придобивка, но преди това да питам: имало ли е момент, в който Волво да са слагали Пирели?! Галошите, които изхвърлих вчера бяха на Пирели с ДОТ доста преди производството на самата кола. Толкова бяха изтрити отстрани, че едвам можеше да се прочете марка, модел и размер (днес ще прехвърля снимки от телефона и ще ги пусна тук). Нещо ме навежда на мисълта, че предишният собственик си е взел гумите, преди да я даде в МП и е сложил тези боклуци. Доколкото знам, Волво слага Континентал и Мишлен.

Още веднъж благодаря ви! Хубав и успешен ден!

Чисто принципно - никогане питай търговец за мнение за продукт. Винаги ще ти препоръчат продукта/продукрите, за които получават най-голяма търговска отстъпка.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)