The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Playlist на XC90

#11
YoYo Wrote:Тишо, да, само MP3 и WMA поддържа, но 320 kbps за кола, според мен, е приемливо.
На предишните Волва бях с кабел и предвид безумното разположение на буксата (вътре в подлакътника) кабелите заминаваха за отрицателно време.
Сега на ХС-то е по-умно измислено, но честно казано дори не съм пробвал още как звучи при наличие на флашка и Bluetooth.

На XC90 AUX входа също е някаква проява на конструкторска немощ... Wink
Момента в който набуташ кабел в буксата и капака над поставките за чаши няма затваряне. Big Grin

YoYo Wrote:Принципно към AUX-а са свързани навигацията и DVD плейърът, т.е. не знам дали ако вържа телефона там, няма да чувам някакъв безумен микс от "електрически китари + Маша и мечока + след 200 метра завийте надясно" Big Grin Big Grin Айде последното мога да изключа.
Та, блазнеше ме идеята от липса на кабели, но уви. То или ще e AUX (по-малко вероятно, защото не може да се управлява от волана) или Bluetooth, където пък ще трябва да седи на зарядно, за да не издуха батерията.
С rudizl ме запалихте за Spotify, определено ще пробвам. Колкото до споменатия липсващ жанр - това е "музика", която надали някога ще пусна в моя кола Smile
Carburettor, тия дни ще се поровя в чекмеджетата. Някъде имам един работещ азТелефон 4с с 64 гб., ако го разпознава като iPod, може би ще съм си решил проблема.

Да кофти е, че не може да се управлява през волана(макар, че почти всички смартфони и такива с плеър могат да се управляват през 4-тия извод на буксата за слушалки.), но се свиква.

Новото XC90 си има Spotify app вграден. Tongue
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)