The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т

#91
Tака де...и аз тъй мисля. Ще правя сметка до някой ден , като ми поостане свободно време да се хвърля до тези момчета от В+3  ли беше сервиз или нещо такова - препоръчаха ми го тук от форума да го прегледат обстойно хора, които знаят какво гледат ще видя какво ще ми кажат там и с кое ще се наемат да се справят и тогава ще видим как ще процедирам нататък. Ще мина и до Волво тунинг  да ми сменят езика, че постоянно ми напомня, че е испански "уникат"   Wink а междувременно ще гледам да се справя с обслужването на Халдекса, ама колегата нагоре не каза нищо по въпроса...някой знае ли начин даа се източи маслото от него без да се свали фланеца на самия диференциал, защото според мен няма как да стане. А е крайно време да сменя и ангренажа. Там има ли някакви особености, че не съм го и гледал честно казано. Водна помпа сменя ли се с него? Или само паразитните ролки (мисля че са две) ама пак казвам - не съм задълбавал да го гледам обстойно, ама е крайно време да го наптавя. Иначе свещите ги смених още като го докарах и имам съмнения, че тия дето ги свалих си бяха оригиналните  ... Още веднъж благодаря на всички за проявеното разбиране и за съветите - къде за ремонти, къде просто за успокоение .
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)