The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т

Здравейте! Преди двайсетина дни ходих с моя "уникат" до Испания и обратно - да си види родината(нали от там го купих) та след около 1700-800 километра каране започна когато е в нагорнище и му подам още малко газ (да го натоварвам) на 5-та скорост се усеща едно придърпване и удар в скоростната кутия. На връщане вече започна да се усеща по-често , ако го "лъжа" с газ-та по-нежно го няма този проблем (колата беше с 5 човека, багаж и ли голям куфар на тавана) а и ми направи впечатление, на връщане вече, че в нагорнище като не я тормозая с много газ тя съответно започва да намаля скоростта, но стига даже до 80 км, например - някъде към 1700-1800 оборота - вече се усеща, че и тежи на 5-та, но не сваля на 4-та скорост...трябва да я "сритам" малко на педала, че да свали скорост надолу. Смених и маслото на кутията преди около 15 Хил. Км. - всичкото с претакане. Сега се чудя дали да източа каквото пусне от пробката (около 3 литра) и да му налея свежо, понеже точно 3,5 литра имам останало, или направо да я хвърлям на сервиз за ремонт. И ако е тъй ме насочете в кой сервиз да я карам. Благодаря предварително.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)