The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO XC70 Cross Country 2010г. AT

#1
Здравейте на всички ! Нов съм както във форума,така и във всичко свързано с Волво. От вчера съм горд нов собственик на VOLVO XC70 Cross Country D5 2.4 205k.s, модел 2010г. Като за начало съм много доволен от автомобила. Утре му предстои и нормалното след закупуване на автомобил втора ръка пълно обслужване /масла,ремъци,филтри и т.н/ Като всеки нов собственик на автомобил имам и куп въпроси, на които надявам се отговори да намеря тук при вас. Автомобила го закупих с 19-ки лети джанти с летни гуми и сега си търся джанти 16-ки при възможност железни, за да си закупя зимни гуми. Ако можете да ми помогнете откъде да намеря/може и втора употреба/ ще съм ви много благодарен,защото в нета не намерих кой знае какво. Другото ,което ме интересува е къде може тук във Варна да ми сменят езика на борд компютъра,защото от Италиански нищо не разбирам? Благодаря предварително за възможните отговори Smile !
Reply



Messages In This Thread
VOLVO XC70 Cross Country 2010г. AT - by Васил Димитров - 02-13-2019, 07:48 PM
RE: VOLVO XC70 Cross Country 2010г. AT - by ale - 02-14-2019, 01:13 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)