The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фаровете на ХС90 би-ксенон

#8
Приятел ми препоръча едни пичове (Car Valeting) и ходих на оглед с колата. Като оставя колата за боя, ще им занеса фароверете. Полиране на "стъклата", разглабяне на лупите с нанасяне на ново покритие на рефлектора (там във ваничка, ала-бала..) а бе реставриране от-до 300лв. На моят приятел са му взели 400лв като им е закарал колата директно, ама той е с ML, а там фаровете се свалят тегаво, не е като при нас.

Питах ги дали има смисъл да полираме стъклата (знам, че са пластмаси, казвам стъкла, за улеснение) или да купя както zorba два обикновени фара и да вземем пластмасите от тях, казаха, че няма драма да ги полираме, после с фолио. Поне на този етап няма да се изтъни материала толкова, така че за поне 2 години не би трябвало да има драми. Някога после вече ако се наложи пак и още карам колата и т.н. ще правя кат Жорката и аз.

Предполагам до края на Юли ще оставя колата за боя и ще занеса фаровете, така че като имам реален резултат ще пиша пак.
Reply



Messages In This Thread
RE: Фаровете на ХС90 би-ксенон - by iago - 06-07-2019, 12:59 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)