The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Инсталиране на Vida Dice 2014

#1
Здравейте колеги....................понякога докато го изписвам и се чудя дали не си пиша сам,но и шизофренията си е гъдел  Big Grin
Имам проблем който ИЗОБЩО повече не искам да питам за него,че видиш ли ,ако някой попита за мнение за покупка на автомобил има 200 плюс мнения,а за останалото падаме драстично с числата-естествено никой не е женен или омъжен(а) за форума и никой не разполага с времето да оглежда всичко написано днес или вчера и съответно няма човек от някакви си обяснения,писания и т.н. да отговори с точност,но след дни четене и не само тук установих,че ще ми трябва VIDA поне за да ми даде някакъв ориентир,че да ви го задам на вас,че да започне филма с шизофренията отново  Big Grin .тъй...сега си дърпам от цигарата успокоявам се и продължавам по зададената тема (може да отворим една за най добра тема-разказ) -понеже съм в чужбина ,а това си е отврат с моя проблем с който реших да не ви занимавам  и си закупих vida dice 2014 ,но срещам проблем с инсталирането-изгледах 20000000000 клипа и всички са за уин 7 ,а аз съм с уин 10 който се ъпдейтва денонощно и си има всичко що му трябва,но явно инсталацията за 7 и 10 си има огромна разлика,моля за съвети или поне линк отнасящ се за инстал на уин 10-в диска имам файл с видео за инсталация,но изобщо уиндоуса ми 10 не може да го разчете този tcv файл (баси тъпнята сефте я виждам) и чичкото не знае за кво иде реч...,ако някой може да отдели време и да ми обясни как да инстална програмката ще съм му благодарен.............................пффффффффффффффффффффф мислех си да съм краък  Angry
Reply



Messages In This Thread
Инсталиране на Vida Dice 2014 - by gusenica - 08-01-2019, 04:38 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)