The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Няколко екстериорни проблема...

#31
Quote:Трудно ли се свалят? 

Че детето повърна миналата седмица и не се знае до къде са щетите.

Не. Всяка седалка се държи от четири болта. Сгънати се изкарват най-лесно.

Важно!!! Средната седалка е  част от системата за airbag and passenger safety. Затова когато се сваля трябва да се изключи акумулатора най-добре. Иначе ще трябва VIDA.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#32
Минах днес през Практикер Варна и видях пастичката за полиране, но с надпис на немски. Реших да не я купувам днес, че времето е лигаво и надали ще изляза да полирам[emoji6]
Ако тя разреши проблема с лайсните, то ми остава драмата с външните дръжки на вратите. Мислих за пистолета с горещ въздух, ама ми се струва малко бошлав работа това. Хрумна ми, че мога да потърся в някоя морга дръжки, биядисани в цвета на купето. Дали има разлика в дръжките от 2003-6 и да речем 2007,когато вече не са черни?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Reply

#33
(01-25-2019, 06:17 PM)rudizl Wrote: Минах днес през Практикер Варна и видях пастичката за полиране, но с надпис на немски. Реших да не я купувам днес, че времето е лигаво и надали ще изляза да полирам[emoji6]
Ако тя разреши проблема с лайсните, то ми остава драмата с външните дръжки на вратите. Мислих за пистолета с горещ въздух, ама ми се струва малко бошлав работа това. Хрумна ми, че мога да потърся в някоя морга дръжки, биядисани в цвета на купето. Дали има разлика в дръжките от 2003-6 и да речем 2007,когато вече не са черни?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Моите са черни, ама и колата е черна Big Grin Майтапът на страна, но на окомер след фейслифта ми изглеждат по-обемисти. Може и да е зрителна измама, дължаща се на лака.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#34
(01-25-2019, 06:37 PM)YoYo Wrote:
(01-25-2019, 06:17 PM)rudizl Wrote: Минах днес през Практикер Варна и видях пастичката за полиране, но с надпис на немски. Реших да не я купувам днес, че времето е лигаво и надали ще изляза да полирам[emoji6]
Ако тя разреши проблема с лайсните, то ми остава драмата с външните дръжки на вратите. Мислих за пистолета с горещ въздух, ама ми се струва малко бошлав работа това. Хрумна ми, че мога да потърся в някоя морга дръжки, биядисани в цвета на купето. Дали има разлика в дръжките от 2003-6 и да речем 2007,когато вече не са черни?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Моите са черни, ама и колата е черна Big Grin Майтапът на страна, но на окомер след фейслифта ми изглеждат по-обемисти. Може и да е зрителна измама, дължаща се на лака.

Еднакви са.
ex XC90
Reply

#35
(01-25-2019, 06:17 PM)rudizl Wrote: Минах днес през Практикер Варна и видях пастичката за полиране, но с надпис на немски. Реших да не я купувам днес, че времето е лигаво и надали ще изляза да полирам[emoji6]
Ако тя разреши проблема с лайсните, то ми остава драмата с външните дръжки на вратите. Мислих за пистолета с горещ въздух, ама ми се струва малко бошлав работа това. Хрумна ми, че мога да потърся в някоя морга дръжки, биядисани в цвета на купето. Дали има разлика в дръжките от 2003-6 и да речем 2007,когато вече не са черни?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Rudi не се занимавай с пасти от практикера ако лайсните са алуминий ела да ти дам паста която ще ти свърши работа не ти трябват дремели полирмашини и други такива ако ти хареса пастата ще ти кажа от къде да си вземеш.
Reply

#36
...ако на Руди му хареса, може ли малко повече инфо за пастата Wink

Sent from my mobile using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#37
(01-30-2019, 04:42 PM)ivobivo Wrote: ...ако на Руди му хареса, може ли малко повече инфо за пастата  Wink

Sent from my mobile using Tapatalk

Ок.  Ще направя една снимка на една В50-ка на която направих лайсните на вратите с тази паста. Иво имаш лично.
Reply

#38
(01-31-2019, 07:12 AM)Flexfit Wrote:
(01-30-2019, 04:42 PM)ivobivo Wrote: ...ако на Руди му хареса, може ли малко повече инфо за пастата  Wink

Sent from my mobile using Tapatalk

Ок.  Ще направя една снимка на една В50-ка на която направих лайсните на вратите с тази паста. Иво имаш лично.

А другите, които се вълнуват, не могат ли да бъдат осведомени за въпросната паста? Smile
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.
Reply

#39
(01-31-2019, 08:00 AM)murjdo Wrote:
(01-31-2019, 07:12 AM)Flexfit Wrote:
(01-30-2019, 04:42 PM)ivobivo Wrote: ...ако на Руди му хареса, може ли малко повече инфо за пастата  Wink

Sent from my mobile using Tapatalk

Ок.  Ще направя една снимка на една В50-ка на която направих лайсните на вратите с тази паста. Иво имаш лично.

А другите, които се вълнуват, не могат ли да бъдат осведомени за въпросната паста? Smile 

Пастата (млякото) е Лукас и е само за полиране на метали https://lucasoil.com/products/appearance...tal-polish
Reply

#40
Колегата Flexfit ми прати модела на пастата която е използвал - това е Metal Polish на Lucas Oil - https://lucasoil.com/products/appearance...tal-polish

Също така сподели, че можем да я поръчаме от Иван от http://www.econooil.com/Contacts_bg.html , който ги внася - телефон за връзка с него 0885077020
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)