The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща ВКБ-2019

#31
(03-22-2019, 06:55 AM)peptzvetkov Wrote: Да се запиша и аз. Двойна стая за двете вечери и меню две за двете вечери.

менюто е само за втората вечер и колко хора
Reply

#32
Здравейте колеги.
Бих искал да запазя за 12 и 13.07 стая за двама
с меню.
Гост 1 Вариант 1
Гост 2 Вариант 2
Данаил Петров
Поздрави.
Reply

#33
Здравейте и от нас бихме искали и ние да се Присъединим към срещата за 12 и 13.07
2 на стая за Марио, Ралица и Близнаците Томас и Теодор ( Сем. Лазарови ) + бонус кучето Тара  
менюто вариант 1 и вариант 2
Reply

#34
(03-31-2019, 01:16 PM)Obike_Fixx Wrote: Здравейте и от нас бихме искали и ние да се Присъединим към срещата за 12 и 13.07
2 на стая за Марио, Ралица и Близнаците Томас и Теодор ( Сем. Лазарови ) + бонус кучето Тара  
менюто вариант 1 и вариант 2

Възраст на децата и домашни любимци не се приемат
Reply

#35
Здравейте!
Бих искал да запазя за 12 и 13.07 стая за двама с меню - Вариант 1 и Вариант 2. Ще присъстват и двете деца съответно на 7 месеца едното и почти 4 години второто Smile
Славян Маринов
Поздрави!
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия
Reply

#36
Здравейте записването ще продължи до 15 май след това се публикува актуалният списък и се праща на хотела след този срок всеки изявил желание сам си проверява за свободни места и се записва
Reply

#37
Аз да за пазя едно парко място и ще си надуя дюшкът в бегачката.За вечеря Вариант 1,а на блок масата каквото сложат.

Ще съм сам и стая няма да взимам.Ако някой се съжали,може да ми донесе хавлии до първият шезлонг на басейнът.Да заредят и хубава водка,а музиката да е предимно рок.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#38
Надявам се има все още места:
Двама възрастни и две деца - едното на 3.5г, второто на 10. Две нощувки.
Официалната вечеря -
Едно Вариант1 и едно Вариант 2.
За децата - Силно модифициран вариант1, като Аперитив 50мл - да се замени със сок ябълка, абе като за деца. Предпочитам да го обсъдим на място.
Reply

#39
(05-02-2019, 10:52 AM)Kangalov Wrote: Аз да за пазя едно парко място и ще си надуя дюшкът в бегачката.За вечеря Вариант 1,а на блок масата каквото сложат.

Ще съм сам и стая няма да взимам.Ако някой се съжали,може да ми донесе хавлии до първият шезлонг на басейнът.Да заредят и хубава водка,а музиката да е предимно рок.

от:
(office@ehotels-bg.com)

дата:
07.05.2019 18:13
до:
'десимир демиров' (deskodemirov1977@abv.bg)



Здравейте г-н Кангалов,
 
Относно интересната концепция за престоя ви в хотел Дива, ще ви уточня няколко важни детайла.
Място за паркиране ползват само гостите който са настанени в хотела. Възможност за паркиране на външни лица без нощувка, не можем да предложим, тъй като местата са ограничени.
Желания от вас куверт за храна  се предлага на гостите който са към мероприятието. Може да ви предложим да вечеряте на свободна консумация, напитките и храната който предлагаме в ресторанта са  разнообразни така, че да удовлетворят желаният на по изисканите ни гости.
За да ползвате басейна се заплаща  такса от 10 лв. на рецепция, може да ползвате басейн и шезлонг  в периода от 8:00 ч. до 18:00 ч. за външни посетители.
 
С най-добри пожелания,
 
Радка Попова
Маркетинг Мениджър
Верига хотели ehotels
0885 105030
02 8780101
www.ehotels-bg.com
 
---------------------------------
* "Ивент Про" ЕООД е Администратор на лични данни с идентификационен номер и представител на маркетинг отдел. Предоставените от Вас лични данни се събират и обработват за нуждите на резервационната услуга, поискана от Вас и могат да бъдат коригирани или заличавани по Ваше искане. Защитата на информацията за личните Ви данни е гарантирана в хода на цялата процедура. Трети лица могат да получат информация само по реда и при условия на закона. Непредставянето на личните Ви данни (име, телефон, е-мейл адрес) може да доведе до затруднения в услугата по резервация в хотел от веригата Ехотелс.

[img=639.1875x68.78125]https://nm70.abv.bg/email/displayinline?inline_file=image001.png&fid=10&mid=15895615959&pid=4[/img]
 това еофициалният отговор от хотела
Reply

#40
Здравейте колеги.
Бих искал да запазя за 12 и 13.07 двойна стая,можем да си осигурим детско легло-кошарка,ако няма налични,за двама възрастни и две деца(момиченце на 4 години и момченце на годинка),сем. Павлови
с меню:
Възрастен 1 - Вариант 1
Възрастен 2 - Вариант 2
Ивайло Павлов
За други дребни детайли,предполагам може да се доуточнят на място
Поздрави
[Image: ab284746.gif]

Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)