The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предстоящ оглед за закупуване на ХС90

#1
Здравейте, някой колега случайно да я гледал...
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?ac...ink=bhp6s5

Ще съм благодарен на отзовалите се ...
Reply

#2
Утре може да се разходя да я видя.
Такава бяла лястовица - XC90 с ръчни скорости не се среща често. Smile
Reply

#3
Мислех си,че модели 2010 г. вече няма с показател за температура и ключ с врътка,но явно има.......или ?????
Reply

#4
До 2014 са все така. Иначе количката изглежда доста запазена, макар и поорязана. Това с РСК-то е интересно наистина.
Reply

#5
Като звъннах човека каза, че е от Италия колата и има задни амортисьори за смяна, няма сервизна книжка, реално била на над 300хил км., но колко над не знам. Доколкото чета разбрах, че тези със седем места са с нивомат амортисьорите. Това ме плаши леко, да се прецакат за толкова време...
Reply

#6
Умишлено зададох въпроса и наистина не знам как стоят нещата-аз съм с хц 70 2009 и нямам нито ключ врътка,нито показател за температура и ми стана интересно-колкото до километрите щом признават,че са 300 к ............тва е новата тактика на търговците (умножи х2)-в никакъв случай не ме вземай на 100% просто имай едно на ум-кола втора ръка и най големите пророци не могат да ти кажат Sad
Reply

#7
(07-05-2019, 12:25 PM)Sezi Wrote: Като звъннах човека каза, че е от Италия колата и има задни амортисьори за смяна, няма сервизна книжка, реално била на над 300хил км., но колко над не знам. Доколкото чета разбрах, че тези със седем места са с нивомат амортисьорите. Това ме плаши леко, да се прецакат за толкова време...

Има и пет местни с нивомат, но са малко. 
700-800лв струва единия амортисьор. За сравнение ако е с нормални амортисьори единия е 160лв и то от скъпите. 
Поне е бил честен. Аз се загледах в снимките, прави впечатление изтъркания бутон за ръчната спирачка. 

Да ходя ли утре да я гледам?
Reply

#8
(07-05-2019, 01:37 PM)gusenica Wrote: Умишлено зададох въпроса и наистина не знам как стоят нещата-аз съм с хц 70 2009 и нямам нито ключ врътка,нито показател за температура и ми стана интересно-колкото до километрите щом признават,че са 300 к ............тва е новата тактика на търговците (умножи х2)-в никакъв случай не ме вземай на 100% просто имай едно на ум-кола втора ръка и най големите пророци не могат да ти кажат Sad
Xc90 е P2 платформа. Твоето е P3.
Reply

#9
(07-05-2019, 03:48 PM)Tisho Wrote: Има и пет местни с нивомат, но са малко. 
700-800лв струва единия амортисьор. За сравнение ако е с нормални амортисьори единия е 160лв и то от скъпите. 
Поне е бил честен. Аз се загледах в снимките, прави впечатление изтъркания бутон за ръчната спирачка. 

Да ходя ли утре да я гледам?

Ще съм ти много благодарен, ако наистина имаш време и отделиш време да я видиш...
Reply

#10
Отидох, но автокъщата беше затворена. 
Ще мина утре сутрин отново дано работи.
Ето какво видях през оградата. 
   
   


До тук към списъка добавяме и дупките на долната половина от вратата за багажника, които не мога да ги разбера от какво са, вероятно някакво силно изразено криминално минало например, счупения десен стоп - около 200-300лв предполагаема цена за нов.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)