The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Деактивиране на пръскалките за фаровете

#11
iago Wrote:Ще си взема лятна течност на Волво освен и ще експериментирам. Ако продължава да ме дразни ще му махна бушона и есента ще го сложа пак. Иначе.. това с пръскалките на фаровете си е "ту парц". Не мисля, че е съвсем ефективно в гадно време когато от колите отпред фърчат всякакви ла*на.

Дет се вика не е ясно колко помагат пръскалките, но поне със сигурност не пречат. Big Grin
Ууу!Помагат,и още как!Стига да са настроени добре!
Reply

#12
pliva Wrote:Ууу!Помагат,и още как!Стига да са настроени добре!

Дразнител... Добре де, доообре, ще сменя помпичката за фаровете най после. :roll: Big Grin Tongue
Стига да става и без сваляне на бронята... Wink
Reply

#13
Tisho Wrote:
pliva Wrote:Ууу!Помагат,и още как!Стига да са настроени добре!

Дразнител... Добре де, доообре, ще сменя помпичката за фаровете най после. :roll: Big Grin Tongue
Стига да става и без сваляне на бронята... Wink
Става!Аз даже я свалях без да свалям и подкалника,но мойте ръчички не могат да се мерят с твоите лопати Big Grin
Reply

#14
За лятото тези пръскалки ми се виждат абсолютно безсмислени и със сигурност ще си останат "изключени", а зимата ще го мисля. Иначе при положение, че карам средно около 8000км на година съм предпочел цяла година да си карам с хубава зимна течност, за да не го мисля когато температурите паднат под нулата, а лятото слагам малко концентрат "ужким против мухи" Smile
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#15
Кой бушон махаш? По схема трябва да е 16-ти от 15А - "FRONT WASHER"
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#16
Явно бушон 16 е общ...върни го и пробвай с махане на релето FST1 - WIPER FRONT WASHER...
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#17
а при махане на FMI3 какво спира?
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#18
Батка, при теб е Front Washer/H Lamp Wiper, демек си на едно. Ама не забравяй, че ти си с S60, а Иво пише за XC90...
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#19
Здравейте,от известно време пръскалките не работят, издават звук, но буквално изскачат от гнездата, но не пръскат. Не знам как да го обясня по- точно... Някакви идеи?
Reply

#20
Аз като си взех колата на няколко пъти забелязвах вапросните праскалки да пръскат при прещракване на лоста за предното стакло и задното да мие но забелязах че само дясната праскалка работеше и което ми направи впечатление зимата много бързо ми свършваше течноста в чистачките на предните Волва които съм карал изкарва съобщение че е ниско ниво на течноста на чистачките  ( на S40 и на S60 ) а на XC90 ката не ми изкарва такова та се чудех дали да не махам и аз бушона или да не го но до ден днешен даже не знам как се пускат тези праскачки и дали трябва да изкарава съобщение когато намалее течноста Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)