The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Българо - сръбска ВОЛВО среща 1-3.05.2020г - Етно хотел Ртань-Балашевич

#31
Записваме се за 2 нощувки с пълен куверт за 2ма - Митака Петров и мен
Reply

#32
(01-22-2020, 03:29 PM)hextoza Wrote: Записваме се за 2 нощувки с пълен куверт за 2ма - Митака Петров и мен

ОК!Записвам.Но според мен е по-добре да не записваме обяд за деня на пристигане,защото не е сигурно кога ще пристигнете.Храна може да се поръча по всяко време в заведението и цената няма да е кой знае колко различна.
Reply

#33
(12-03-2019, 02:26 PM)tsvetljak Wrote:
(12-03-2019, 01:14 PM)pliva Wrote:
(12-03-2019, 01:07 PM)tsvetljak Wrote: Здравейте!   Shy

    Семейство Светлана и Христо Калчеви заявяваме две нощувки с две закуски + 2 обяда и 2 вечери за петък и събота за двама възрастни с две деца над 7 години.
Надявам се да не създадем затруднение при настаняването предвид двете ни по-големи деца.   Smile

Благодарим! Smile
Нееее!В никакъв случай!Ще опитам да сте в нещо като апартамент!

Благодарим сърдечно!

Ех, за съжаление изникна нещо непредвидено за тези дати.
Няма да можем да дойдем. Желаем весело изкарване на всички! ?
...и разбира се ще чакаме снимки ?
Just a single word... VOLVO

V40  1.8i   1998   115кс 
V70  2.4T  2004  200кс
Reply

#34
(01-26-2020, 01:41 PM)tsvetljak Wrote:
(12-03-2019, 02:26 PM)tsvetljak Wrote:
(12-03-2019, 01:14 PM)pliva Wrote:
(12-03-2019, 01:07 PM)tsvetljak Wrote: Здравейте!   Shy

    Семейство Светлана и Христо Калчеви заявяваме две нощувки с две закуски + 2 обяда и 2 вечери за петък и събота за двама възрастни с две деца над 7 години.
Надявам се да не създадем затруднение при настаняването предвид двете ни по-големи деца.   Smile

Благодарим! Smile
Нееее!В никакъв случай!Ще опитам да сте в нещо като апартамент!

Благодарим сърдечно!

Ех, за съжаление изникна нещо непредвидено за тези дати.
Няма да можем да дойдем. Желаем весело изкарване на всички! ?
...и разбира се ще чакаме снимки ?
Живи и здрави!Ще има и други поводи!Благодаря за коректността!
Reply

#35
Георги и Надя Георгиеви двойна стая за две нощувки. Петък две вечери, събота два обяда и две вечери.
Клубна карта№00206
Reply

#36
(02-10-2020, 06:39 PM)gogosz Wrote: Георги и Надя Георгиеви двойна стая за две нощувки. Петък две вечери, събота два обяда и две вечери.

Записани! Wink
Reply

#37
Колеги,днес [b]100Y0 ме подсети,че при излизане зад граница на дете само с единия родител,митническите власти изискват нотариално заверена декларация за съгласие от другия! Децата под 14-годишна възраст трябва да имат валиден международен паспорт и акт за раждане,за сравнение на данните на родителите!Направете си ксерокопие и на акта,и на декларацията,за да си спестите време за митницата! На територията на Република Сърбия спазвайте стриктно правилата за движение и не употребявайте алкохол!Ако теглите пари от банкомат,внимателно гледайте какво изписва,защото някои банки питат дали не желаете да дарите 400 или 480 динара(7-8 лева) - откажете транзакцията и пробвайте на друг банкомат,където няма такъв въпрос! Навсякъде може да платите и в евро,а даже и в български левове. В комплекса можете да заплатите и на постерминал с всякаква международна банкова карта.  [/b]
Reply

#38
Въпреки че в телефонен разговор потвърдих ще обявя и тук че следва да се запази стая за трима възрастни за петък и събота за моите две дами и мен.
Благодаря !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#39
(02-16-2020, 04:25 PM)mevdo Wrote: Въпреки че в телефонен разговор потвърдих ще обявя и тук че следва да се запази стая за трима възрастни за петък и събота за моите две дами и мен.
Благодаря !

Записано и още как?!?Смея ли да те пропусна? Big Grin

Колеги,моля да прегледате списъка за пропуск или неточности! За яденето може да се уточнява на място,ако някой не иска на блок-маса.


Attached Files
.doc   СПИСЪК BKB VKS.doc (Size: 64.5 KB / Downloads: 12)
Reply

#40
Добавям и Ванката Грамов за двата дни. И Бойко Тодоров за събота.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)