The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща 2011г.-предложение за дата

#21
Тъй като времето си лети,предлагам следното :
От две години през лятото,стана традиция срещата на язовир Копринка.Та там можем да организираме една от многото планувани Национални срещи през тази година.
Ще има и следние мероприятия :
1.Бъро разпъване на палатки.
2. Надгребване с лодки,канута и други водни превозни средства.
3.Промишлен риболов(кой с каквото свари.
4.Специална вечер на кулинарните изкуства с комисия от Казанлъшката чета.
5.Надбягване с комари на ксенонова светлина,до изчерпване на Доковите акомулатори.
6.Офроуд състезание,по почина на Ванката(при първото му идване на язовира).Обиколка по тъмно на язовир Копринка с Автомобил VOLVO.
7.Настройка на акустична китара(ръководител Пангев).
и тн.тн.
Приемат се и други предложения.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#22
"По ценоразпис за наемане на пистата-според сезона и времето за наемане от 350лв/за половин ден до 2500лв. за дати от юни до октомври. За справка-сайта на пистата." - Обикновенно за национална идват поне 50 човека минимум, та в този ред на нещата ако всеки даде по 10лв.,което е цената на билет за кино сметката излиза около 500лв., дали не може да се преговаря за дата в началото на май например :roll: . Иначе Вальо с две ръце,два крака и т.н. подкрепям предложението за Копринка, мисля даже да допълня с предложения по точките :

8. Рецитал на тектовете на песните за запомняне и последващо изпълнение хорово под звуците на китарата под влияние на слабо,силно ииии :partyman: ...алкохолни и темподобни напитки.

8) :partyman: :-({|= :thumbleft: :occasion5:

П.П. Аз предлагам ако състава тази година е камерен да ангажираме комплекс "Ягодите", където ходихме с теб и Кирето миналата година да питаме ако се сещаш, по спомен базата беше за около 80места,мога да проверя за дата или дати ,дали ще е свободен ако решим за кога става въпрос, комплекса се намира по средата на пътя между Ст.Загора и Казанлък в с. Ягода.Давайте други предложения за дати и места.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#23
Сега прегледах подробно ценоразписа за наем на пистата и всех да се съмнявам дали ще се получи като за "наши" хора :? Sad .
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#24
Kangalov Wrote:...От две години през лятото,стана традиция срещата на язовир Копринка...
Приемат се и други предложения.

Защо подминавате с лека ръка предложението на Кангалов?
Аз мисля, че е достойно за уважение!

#25
Ванка предложението не го подминаваме и живот и здраве Копринката ще я уважим.
Но има много от колегите, които държат на по-добри условия от къмпинговите.
Редно е срещата да е в някаква база/хотел в централната част на България - особено при сегашните цени на горивата.

П.П. де го гласите саабера за музикален съпровод - той сега си търси 1/3 от струните - били му останали само 4 Big Grin

#26
Бих предложил началото на юли. Идеята да сме на палатки страшно много ме кефи но знам че не всеки ще го удовлетвори спането на открито без нужните удобства, особенно за дамите. Добра алтернатива ми се струва комплекс Брашлян в Трявна откъдето се прехвърлих на миналата национална. Ако времето позволи бихме си изкарали незабравимо.<!-- m --><a class="postlink" href="http://brashlyan.tryavna.biz/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://brashlyan.tryavna.biz/</a><!-- m -->
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !

#27
Бръшляна изглежда доста добре аз съм ЗА
искам Volvo XC 70
карта №0222

#28
Среща тази година на яз.Копринка ще има, но дали ще е Национална, ще решим всички ние. Регионална такава ще има, само да сме живи и здрави! В околностите има и хотели за по-нежната част от съфорумците, така че това не е оправдание да не са проведе НС там. Да не би Вили да не е достатъчно нежна, но и тя спа на палатка?!? Който е идвал, знае за какво става въпрос. Все пак затова е тази дискусия за да решим къде и кога ще е таз годишната НС, колкото смислени повече предложения, толкова по-добре.Поздрави на всички!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#29
Cavalera Wrote:Ванка предложението не го подминаваме и живот и здраве Копринката ще я уважим.
Но има много от колегите, които държат на по-добри условия от къмпинговите.
Редно е срещата да е в някаква база/хотел в централната част на България - особено при сегашните цени на горивата.

П.П. де го гласите саабера за музикален съпровод - той сега си търси 1/3 от струните - били му останали само 4 Big Grin

Да, разбира се, че е така. Имам предвид за субнационална среща!

#30
Защо "суб"? Аз съм навитак за палатка ако ще и да няма воден басейн наоколо Smile Дано да съм свободен, но предвид естеството на работата ми едва четвъртък мога да знам дали weekend-а съм свободен, така че каквато и дата да се избере аз съм "за".
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)