The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся сериозен, доказан атобояджия, тенекеджия в София!!!

#1
Уважаеми Колеги от София!
Имам един дребен проблем с 960-тката. Един идиот ми прецака визията на колата, та, трябва да коригирам, сега нередностите! Става въпрос за дребен ремонт и боядисване! Имам удар и джезгий от предния калник, та, чак до задния. Прилагам снимки...
Та, търся услугите на доказал се майстор, когото, някой от Вас, вече е посещавал, и може да ми се препоръча!
Благодаря предварително!

       
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Reply

#2
Rostislav Wrote:Уважаеми Колеги от София!
Имам един дребен проблем с 960-тката. Един идиот ми прецака визията на колата, та, трябва да коригирам, сега нередностите! Става въпрос за дребен ремонт и боядисване! Имам удар и джезгий от предния калник, та, чак до задния. Прилагам снимки...
Та, търся услугите на доказал се майстор, когото, някой от Вас, вече е посещавал, и може да ми се препоръча!
Благодаря предварително!


Пробва ли с полир паста? На мен от снимките ми се струва че онзи само си е оставил гумата по теб. Това се маха много лесно. и лайсната може да се оправи, с две думи нищо ти няма. (добре де това са три) :mrgreen:
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#3
Не мога да ти дам телефон че раздадох 2-3 визитки който имах , но мога да те заведа при него.В Драгалевци вече 3 коли караме там и сме доволни.
Reply

#4
Това е за което говори Максиджаз---
Й. Милев- 02/9613930, 0887414763.
It's a style
It's a way of living
It's Volvo

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=TrOZ9qgNP8U&feature=BF&list=PL4A78A69078C9429B&index=29" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=TrOZ9qgN ... B&index=29</a><!-- m -->

[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=24942]
Reply

#5
Volvina Wrote:Това е за което говори Максиджаз---
Й. Милев- 02/9613930, 0887414763.

Благодаря!
Колата, вече е там...
Reply

#6
Сега, има продължение, тук: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=17910" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=11&t=17910</a><!-- l -->
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Reply

#7
И готова ли е ?
Reply

#8
Maxijaz Wrote:И готова ли е ?

Да! Благодаря, че ме насочихте, натам...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)