The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос за ключ...

#21
Бриколажа в Добрич няма ключар Cry
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#22
колеги днес случайно се видях с едно приятелче, а той ключар, ще види какво можем да направим за моя ключ- май ще правим нов, че нещо се пукна самия държач, и ще пиша за резултат във вторник
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#23
резултата е резервен ключ, служещ за откючване и заключване на автомобила, при пълно счупване на моя ще преместим чипа точно до патрона и тогава ще ползвам новия, поне така го мислим пък каквото стане
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#24
Еми дотогава колега..пазиш оригиналния ключ като очите си .. така съм и аз .. Smile Wink
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#25
за жалост да колега, но поне имам резервен дори и на половина ключ Big Grin
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#26
На мен ми се беше пукнала гумената дръжка на ключа. И се клатеше самия клю' в нея. И взех че напулних процепите и всички видими пукнатини с капчица. Притиснах добре за около един ден. Ключа стана като нов. Вече повече от две години няма мърдане. Иначе си имам резервен, но за яастие не ми се е налагало до сега да го ползвам.
VOLVO V70 2.0D 2008г. 136к.с.
Code:
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab286793.gif[/img][/url]

[Image: ab284504.gif]

VOLVO V40 1,9TD 1997г  VIOLET METALIC
[Image: ab214140.gif]
[Image: ab286793.gif]
Reply

#27
milenhr Wrote:На мен ми се беше пукнала гумената дръжка на ключа. И се клатеше самия клю' в нея. И взех че напулних процепите и всички видими пукнатини с капчица. Притиснах добре за около един ден. Ключа стана като нов. Вече повече от две години няма мърдане. Иначе си имам резервен, но за яастие не ми се е налагало до сега да го ползвам.
...и аз се сетих за този вариант, но ме хвана шубето да не нараня самич чип, или ако се случи нещо да не стане така, че да не мога да го изкарам после от отливката, иначе и моя почна да се мърда лека и незнам какво да правя Cry
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............
Reply

#28
Няма как да навредиш на чипа освен с чук. Самият чип е кристал залят в пластмаса, и да пикаеш с махмурлук отгоре пак нищо му няма. Аз го заливах с епоксидна смола, капчица и какво ли не, но заради проблеми с дистанционното няколко пъти се наложи да отключа с ключ, а ключалките ми яко заяждат, след всяко отключване с ключ системата от лепила се разпадаше.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#29
Здравейте,
.... да се включа и аз с един въпрос в темата т.к. и моят ключ е пътник а нямам резервен Sad - предлагат ми два варианта - с евтин чип/имал по-малко защити???/ и със скъп, като разликата в цената е 40 лв.
Та въпроса е някой има ли идея каква е разлика в чиповете и струва ли си да се дават 40 кинта отгоре за по-скъпия чип?
Предварително благодаря, поздрави!
VolvoS40 16V 105hp 1.6i бензин 97г.
Ако една гадост няма никаква вероятност да ти се случи, в края на краищата пак ти се случва!
Reply

#30
Има само работещ и неработещ чип. Няма с повече или по-малко защити. В чипа е записан 4 цифрен код, когато дадеш контакт бобина около патрона на ключалката индуцира напрежение в чипа, прочита кода от чипа, сравнява го с кода записан в компютъра на колата. Работата на ключаря е да направи ключ, да прочете кода от чипа на стария ключ и да го запише в чипа на новия. Преди да започне да прави ключ прокарва стария над една машина за четене на кодове, ако кода излезе значи може да ти направи ключ, ако не - не може.

При някой ключове кода е криптиран. В този случай ключаря пак или може или не може да направи ключ. Чипа е един и същ, въпрос на данни е.

Взимаш евтиния, но се разбираш с ключаря, че плащаш работещ ключ. Той трябва да провери може ли да направи такъв ключ преди да иска пари.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)