The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C70

#21
от София съм,колегаSmile
с предно предаване е колата.бях я чипнал в началото(с чип,не става софтуеърно),но много бързо се отказах.просто кола над 250 коня си иска задно предавана.иначе си е борба карането,а не удоволствиеSmile недозавиваше яко и въртеше гуми непрекъснато.а да тръгнеш да настъпваш,ако не са ти изправени гумите...не можеш да я вкараш в пътя :twisted: добре,че си има блокаж на диференциалаSmile.лудница беше,ама май вече съм стар за тия нещаSmileкато подобрение и оставих само един "К&N"филтър,и смятам да не пипам повече по неща, по които са мислили цял отбор шведски инженериSmile
амортисьорите са "sachs".имаше и по-евтини,ноамортисьори се сменят сравнително рядко,така че не ми се пестеше от тях.а и смяната им стана инцидентно и не съм търсил отстъпки.сигурно могат да се намерят поне 100тина лева надолу.
абс модулите са скъпи,ама колегата тишо ги лекува успешно,така че не им се плашиSmile
рециклирах си и рейката-300 лв и смених биалетките профилактично(30лв/бр).общо взето не беше евтино да я направя кола,ама аз си знаех,че купувам проблемна кола и си бях направил сметкатаSmileиталиянският и собственик е бил невероятен мърляч. :evil: маслото беше на поне 50к.отначало изтече като вода,а после падаше на парцали.бях потресен.поради тази причина и рециклирах турбината профилактично.
ще се опитам да кача некакви снимкиSmile
със здраве,колеги.
C 70.225 hp...без чипaSmile)
Reply

#22
Ух, не знам, колеги, но в последно време по улиците сякаш забелязвам все повече и повече Волва, но все не засичах моят идол, но това беше до онзи ден. Видях го до Варненски Свободен Университет, сив металик - страшен! : )) Запомних му и регистрацията, но няма да я споделя тук. Ще се радвам, ако собственика й ни е съфорумник, да пише два реда. Сега още повече се запалих по C70ката, дано лятото е успешно и събера достатъчно манги, за да мога и аз да се порадвам на този красавец... ако не... откривам си сметка за дарения и всички Сте добре дошли :РРрРРрр

Аааааа.... полудявамммммммммммм
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#23
Kangalov Wrote:Частите на Volvo не са от най евтините,но не се чупят толкова често.
Това е :wink: Много хора не правят разлика между скъпи части и скъпа поддръжка :!: Един пример - имах Сааб 9-5, частите са убийствено скъпи :minigun: Карах го 3 години, за които освен за консумативи, не съм дал и стотинка за ремонти Smile
Сбъдната мечта - Volvo XC70, D5 - 185HP, 2008г
Reply

#24
Може би въпросът ми ще прозвучи много относителен, но, бихте ли ми препоръчали към коя година на производство да се насоча или да избягвам. Също така, голяма дилема е и въпроса относно какъв двигател да си взема. (Държа да е автоматик)

ПП: Може ли да ми дадете сайтове с ревюта на коли. Зная, че има точно такива сайтове, където пишат кой модел кола, какви недостатъци има и т.н.....
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#25
Ето тук може да намериш доста неща : http://www.google.bg/search?q=%D1%81%D0%...=firefox-a :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#26
Kangalov Wrote:Ето тук може да намериш доста неща : http://www.google.bg/search?q=%D1%81%D0%...=firefox-a :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sorry, но това не го разбрах.... ?! Smile
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#27
Карам С70 кабриолет 2004г. Двигател 2.0Т 163к.с. ръчна скоростна кутия. Купих го преди 10 месеца и до сега съм минал близо 50 000 км . Питай каквото те интересува.
Reply

#28
По принцип се интерисувам от този двигател, но автоматик. Например, колко струва да си сменя маслото и ориентировъчен разход... може и за цялостното обслужване по колата да пишете. Разликата няма да е малка, защото аз искам купе някъде около 99/01 години.
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#29
Здравейте отново!

Аз все още се ослушвам за моето любимо купе. Попаднах на това: <!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11334943480048545&f1=details">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details</a><!-- m --> ...интересно ми е вие какво мислите. С този двигател, и не малкото екстри, с които разполага, цената ми се вижда ниска. Единствените забележки, поне които аз намерих са лявата чистачка на фара, и сякаш малка драскотина на десният стоп и по бронята (доколкото се вижда от снимката). Чух се с търговеца и каза, че колата е перфектна (естествено), но ей така, по телефона ми падна с до 4500лв. .. което още повече ме кара и да се чудя! На въпроса 'не е ли малко ниска цената', той отговори "Колата ми е от бартер, доплатил съм малко пари, искам просто да я продам" ..един вид, ако след това отида и му кажа "еди кво си", той ще каже, .."Сори, брат, ама аз само я преподавам", едва ли не... какво мислите ? Някой от Сливен ? И да му се занимава да я види наживо :РР

ПС: Ако не се лъжа, но съм на 90% сигурен, същата тази кола, до скоро беше пак по обява, но от друг собственик (От Хасково (помня колата по регистрационният номер)), който я продаваше за 5750 лв., с възможност за бартер, така че, вярно, бартера може да е факт, но все пак това са повече от 1000лв надолу спрямо първоначалната цена.....

ПСС: Ето обявата, все още активна, в друг сайт: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.cars.bg/u609907">http://www.cars.bg/u609907</a><!-- m --> (С разликата, че СД-то е свалено)
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#30
Здравей колега много трябва да се внимава при закупуването на такъв автомобил и то автоматик .
Това което ми прави впечатление на мен от обявите е, че свети АБС и тракшън контрола.
Иначе не съм карал такава и нямам впечатления.
До колкото знам двигателите са здрави, а турбината има ресурс около 300 хил.
Електрониката и окачването са по-надеждни от тези на масовите автомобили. ( и мерцедеса :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
На тези автомобили до 2000г. се монтира автоматична трансмисия AW50-42 ( 4ри степенна ), която не знам до колко е подходяща за двигател B5204T3 ( 2.3 турбо, 240кс. ) а за разход на гориво не ми се мисли.

ПС: Що не се обадиш на стария собственик да го разпиташ за колата, ако е направил бартера вече няма да има какво да крие.
Така ще имаш информация от първо лице за марката и модела.
1.Volvo 940, 1991, 2.0 turbo, B200FT, Estate
2.Volvo V70, 2002, 2.4 turbo, D5244T
3.Volvo S80, 2004, 2.4 turbo, D5244T
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)