The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1993 volvo 850 2,4 проблеми с педала на съединителя

#1
привет на всички преди време писах във форума за същия автомобил и благодарение на идеите които ми бяха дадени се справих с проблема , но сега изкочи нещо друго отначало не ми направи впечатление защото колата не беше карана доста дълго време и реших че проблема ще се оправи до някоя друга седмица каране но....... проблема е там че педала на съединителя на моменти не се вращаше в най - горна позиция а остваше ниско долу сякаш е заял но след малко каране се оправяше и си работеше нормално , също така ми прави впечатление че на дълъг път когато карам на 5 -та по - дълго време педела пак пропада . Въпросът ми е дали има нужда от обезвъздушаване или проблема е друг ако някой се е сблъсквал с този проблем или знае как може да бъде отстранен моля да помогне.............. (съединителя не буксува) Благодаря!!!
Reply

#2
Като начало си огледай хидравликата да няма някой теч, друго се сещам, някое уплътнение на помпата на съединителя да си е затръгвало.

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#3
мерси за идеите но просто обезваздуших системата и сега всичко е ток ........ благодаря
Reply

#4
slimshady Wrote:привет на всички преди време писах във форума за същия автомобил и благодарение на идеите които ми бяха дадени се справих с проблема , но сега изкочи нещо друго отначало не ми направи впечатление защото колата не беше карана доста дълго време и реших че проблема ще се оправи до някоя друга седмица каране но....... проблема е там че педала на съединителя на моменти не се вращаше в най - горна позиция а остваше ниско долу сякаш е заял но след малко каране се оправяше и си работеше нормално , също така ми прави впечатление че на дълъг път когато карам на 5 -та по - дълго време педела пак пропада . Въпросът ми е дали има нужда от обезвъздушаване или проблема е друг ако някой се е сблъсквал с този проблем или знае как може да бъде отстранен моля да помогне.............. (съединителя не буксува) Благодаря!!!
Колега, привет! Преди време имах същият проблем с Ауди. Оказа се счупена пружина в долната помпа на съединителя, която явно правеше и нещо като блокаж. Случваше се да потъне педала когато най-малко очаквам и без логика в интервалите от време. Възможно е да имаш идентичен проблем и да мислиш, че е от обезвъздушаването.
Volvo 850 126кс. B5202S
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)