The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Радио HU-801

#1
Въпросът ми е дали някой има развалено радио от горе посоченият модел, от което могат да се набавят части за ремонт на друго. Проблема е в CD чейнджъра (механична част). Има счупени елементи и предполагаемо не работещо моторче по задвижващата част. Както и не работещи потенциометри fader/bal и centre/effect.
Volvo S80 - 2.5 TDI 140к.с. 2000
Reply

#2
Потенциометри имам, но това счупеното от механиката... Вероятн става дума за едни пластмасови ограничители на тавичките за дисковете предполагам? Като се счупят диска блокира в едно никакво положение и не може да бъде изваден. Тоест вади се ама само с разглобяване. Wink
Reply

#3
Би ли ми писал по скайпа да обясня какво точно е счупено, защото не съм ,нито професионалист ,а и не се занимавам с това ,но имам малки познания.
Skype: barzakais.
Благодаря предварително.
Volvo S80 - 2.5 TDI 140к.с. 2000
Reply

#4
Ma4kan Wrote:Би ли ми писал по скайпа да обясня какво точно е счупено, защото не съм ,нито професионалист ,а и не се занимавам с това ,но имам малки познания.
Skype: barzakais.
Благодаря предварително.

Обясни го на л.с. Скайп е гадна програма... :roll:
Reply

#5
Трябват ми 2 тавички да ги заменя със счупените.
Volvo S80 - 2.5 TDI 140к.с. 2000
Reply

#6
Търсенето продължава. Big Grin
Volvo S80 - 2.5 TDI 140к.с. 2000
Reply

#7
чейнджърът в самия плеър ли се намира, или е отелно?
Reply

#8
Да.
Volvo S80 - 2.5 TDI 140к.с. 2000
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)