The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO VADIS 2005

#21
Програмата я изтеглих - пусни ми на e-mail-а само крака. Мойта иска да сменям датата на компютъра.
Благодаря предварително. :partyman:

P.S. И аз я изтеглих миналата седмица от пиратбея, но крака е със сменяне на датата на компютъра. Иначе програмата си бачка безпроблемно. Програмата е на 1 DVD и е 4,2 гигабайта - 1 файл(ISO).
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#22
Програмата я изтеглих - пусни ми на e-mail-а само крака. Мойта иска да сменям датата на компютъра.
Благодаря предварително. :partyman:

P.S. И аз я изтеглих миналата седмица от пиратбея, но крака е със сменяне на датата на компютъра. Иначе програмата си бачка безпроблемно. Програмата е на 1 DVD и е 4,2 гигабайта - 1 файл(ISO).
Volvo 440 1,8i '94
Reply

#23
Защо направо не качита някъде крака,за да може и другите като изтеглим програмата да го слижим Smile
97' Volvo V40 2.0 140hp
Reply

#24
Защо направо не качита някъде крака,за да може и другите като изтеглим програмата да го слижим Smile
97' Volvo V40 2.0 140hp
Reply

#25
Версията от пирата е качена вече, скоро ще кача и другия крак:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://files.volvoclub-bg.com/Upload/Books/">http://files.volvoclub-bg.com/Upload/Books/</a><!-- m -->
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#26
Версията от пирата е качена вече, скоро ще кача и другия крак:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://files.volvoclub-bg.com/Upload/Books/">http://files.volvoclub-bg.com/Upload/Books/</a><!-- m -->
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#27
Zdravko написа:
Quote:Програмата я изтеглих - пусни ми на e-mail-а само крака. Мойта иска да сменям датата на компютъра.
Не съм специалист по 'краковете'. Поразгледах директориите и фаиловете и единственото което видях да съдържа информация за валидна дата е следното:
ValidInfoDate="2011-05-27"
WarningDays=1800
ExpirationDays=2100
DataCompatibilityRev=3
DataCDVolids=VV132007;VV132023;
EMDVrelease="rel674 04/06/29 09:48"

Тези полета не намират във файла CDINFO.INI, който е в директорията Info\vvindex\ini

Дано да е от полза. Нека кажат колегите, които разбират. Аз прикачам въпросния файл, само че го преименувах на cdinfo.txt за да го приеме форума.
Reply

#28
Zdravko написа:
Quote:Програмата я изтеглих - пусни ми на e-mail-а само крака. Мойта иска да сменям датата на компютъра.
Не съм специалист по 'краковете'. Поразгледах директориите и фаиловете и единственото което видях да съдържа информация за валидна дата е следното:
ValidInfoDate="2011-05-27"
WarningDays=1800
ExpirationDays=2100
DataCompatibilityRev=3
DataCDVolids=VV132007;VV132023;
EMDVrelease="rel674 04/06/29 09:48"

Тези полета не намират във файла CDINFO.INI, който е в директорията Info\vvindex\ini

Дано да е от полза. Нека кажат колегите, които разбират. Аз прикачам въпросния файл, само че го преименувах на cdinfo.txt за да го приеме форума.


Attached Files
.txt   cdinfo.txt (Size: 305 bytes / Downloads: 766)
Reply

#29
Аз я свалих и изпълних точно указанията в тхт файла, програмата работи перфектно без крак,не ми сменя датата на компютъра,засега е много добре.
Enjoy your volvo's
Reply

#30
Аз я свалих и изпълних точно указанията в тхт файла, програмата работи перфектно без крак,не ми сменя датата на компютъра,засега е много добре.
Enjoy your volvo's
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)