This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Задни амортисьори
Смених и предните. Този път се сетих да премеря височината на колата преди и след смяната. Предницата се вдигна със сантиметър и половина. Возенето се подобри още. В петък се очаква планинско шофиране.
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте, и мойто В40 беше с изпуснал нивомат, но след дълго търсене, ровене и благодарение на тая тема, си намерих задни газови нормални амортисьори + пружини и след смяната колата си застана идеално на височина. Не съм я карал много, но определено не намирам никаква разлика от преди. Частите които съм сложил са на Каяба:
 Амортисьор KYB 341145  - около 100лв за брой
 Пружина KYB RG5478  - около 50лв за брой
 И съответните прахоуловители за около 30лв комплекта.
В различните фирми цените са различни.... аз пазарувам от аутопауър и нямам забележки...
Сега имам един ръждив здрав нивомат и ако някой прояви интерес ще го спазариме за нещо символично Smile

Поздрави
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)