The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Рационалната емоция ХС90 спорт

#11
Този след обед видях едно ХС70. Ами това е истината за мен! Можеш да отидеш на много места с него. Сепло и здраво! Даже мисля, че имаше експедиция до местата, откъдето навремето са тръгнали пра-прабългарите с едно такова Д5!Smile
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#12
Този след обед видях едно ХС70. Ами това е истината за мен! Можеш да отидеш на много места с него. Сепло и здраво! Даже мисля, че имаше експедиция до местата, откъдето навремето са тръгнали пра-прабългарите с едно такова Д5!Smile
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#13
@ S.B. Прабългарите сериозно ли са тръгнали с D5 :-k
В AutoBild имаше една малка статийка за тази експедиция с XC70 - 30 000 км. през всякакви терени включително и без пътища и не са имали никакви проблеми.
Reply

#14
@ S.B. Прабългарите сериозно ли са тръгнали с D5 :-k
В AutoBild имаше една малка статийка за тази експедиция с XC70 - 30 000 км. през всякакви терени включително и без пътища и не са имали никакви проблеми.
Reply

#15
Ако не ме лъже паметта някой от клуба споменаваше че можел да се вкл. в експедицията но отказал но не помня кой беше
Reply

#16
Ако не ме лъже паметта някой от клуба споменаваше че можел да се вкл. в експедицията но отказал но не помня кой беше
Reply

#17
хамлет Wrote:Ако не ме лъже паметта някой от клуба споменаваше че можел да се вкл. в експедицията но отказал но не помня кой беше

Името не се сещам,но помня че беше с 850 и работи в БТВ :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#18
хамлет Wrote:Ако не ме лъже паметта някой от клуба споменаваше че можел да се вкл. в експедицията но отказал но не помня кой беше

Името не се сещам,но помня че беше с 850 и работи в БТВ :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#19
Да, с такива табуни със здрави коне са тръгнали нашите хора от днешен Афганистан и Памир.
Виждам, че пропуска на една запетайка, дори и неволно допуснат, може да създаде закачка за добро настроение от ценители. :lol:
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#20
Да, с такива табуни със здрави коне са тръгнали нашите хора от днешен Афганистан и Памир.
Виждам, че пропуска на една запетайка, дори и неволно допуснат, може да създаде закачка за добро настроение от ценители. :lol:
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)