The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КАКВО НИ Е НЕОБХОДИМО ЗА СРЕЩАТА

#1
Има някои важни неща, които трябва да се свършат на тази среща, за да бъде всичко точно, по устав, и да сме спокойни, че сме си свършили работата, за да преминем по същество към масата Big Grin Тъй като нашият адвокат е придвидлив и мисли за всичко, ето какво ме информира той. Слагам цитат от негово писмо, тъй като по-добре едва ли ще го обясня :lol:

"Както казвали старите турци, които добре явно са ни познавали: "Да имам
акъла на българина, ама който му идва отпосле!" Smile
Сега като се зачетох в Устава виждам, че в еуфорията сме пропуснали да
поканим /съгласно чл.10, ал.2/ новите членове да подпишат молби, че са
запознати с Устава и приемат неговите разпоредби, които са задължителни за
приемането им като членове.
Изпращам ти един прикачен файл с бланкова молба за приемане. Пусни, моля те,
една важна тема, в която да ги поканиш да попълнят тази молба и да я носят
на срещата. Тези, които няма да дойдат да я попълнят и пратят по пощата.
Не е толкова фатално, ако ги нямаме тези молби към 03.12.06 г. Ще ги
комплектоваме по-късно. Те си остават за архива на клуба, но трябва да ги
имаме, ако някой тръгне да ни проверява или не дай си Боже някой оспорва
решение на ОС.
Аз ще разпечатам и ще нося на срещата още молби, така, че и тези които
дойдат без молба ще я попълнят на място."

В прикачения файл мже да намерите бланка на молбата, такава каквато юридически е оформена от Събин. Специални благодарности за съобразителността му.
Така. Това като точка първа. Точка втора така да се каже от дневният ред е раздаването на членските карти. Имам актуален списък, на членовете и кандидатите за такива, платили членския си внос, изготвен от нашия касиерSmile. Според този списък ще подготвя картите предварително, като ги надпиша, за да може на срещата да слагаме само печат. Тъй като върху картата е предвидено място за снимка, добре е върху тази снимка да има печат. Така, че носете си снимка, паспортен формат, само да не забравим лепилото Big Grin .
Точка трета мисля да е обсъждането за клонове на клуба и доколко членовете от различните градове са организирани и готови да действат за нови "сайтове", и за разпространение на дейността. Като очаквам предложения за конкретни действия, а не само принципни обсъждания, тях вече сме ги реализирали във форума, доста се изписа по въпроса.
Ще изникнат още много неща за обсъжане по дневния ред, които трябва да систематизираме, за да не се объркаме и да губим информация. Предполагам всеки член има идеи за развитието на клуба и неговото бъдеще, смятам, че срещата ще бъде изключително полезна за него и за всички нас.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#2
Има някои важни неща, които трябва да се свършат на тази среща, за да бъде всичко точно, по устав, и да сме спокойни, че сме си свършили работата, за да преминем по същество към масата Big Grin Тъй като нашият адвокат е придвидлив и мисли за всичко, ето какво ме информира той. Слагам цитат от негово писмо, тъй като по-добре едва ли ще го обясня :lol:

"Както казвали старите турци, които добре явно са ни познавали: "Да имам
акъла на българина, ама който му идва отпосле!" Smile
Сега като се зачетох в Устава виждам, че в еуфорията сме пропуснали да
поканим /съгласно чл.10, ал.2/ новите членове да подпишат молби, че са
запознати с Устава и приемат неговите разпоредби, които са задължителни за
приемането им като членове.
Изпращам ти един прикачен файл с бланкова молба за приемане. Пусни, моля те,
една важна тема, в която да ги поканиш да попълнят тази молба и да я носят
на срещата. Тези, които няма да дойдат да я попълнят и пратят по пощата.
Не е толкова фатално, ако ги нямаме тези молби към 03.12.06 г. Ще ги
комплектоваме по-късно. Те си остават за архива на клуба, но трябва да ги
имаме, ако някой тръгне да ни проверява или не дай си Боже някой оспорва
решение на ОС.
Аз ще разпечатам и ще нося на срещата още молби, така, че и тези които
дойдат без молба ще я попълнят на място."

В прикачения файл мже да намерите бланка на молбата, такава каквато юридически е оформена от Събин. Специални благодарности за съобразителността му.
Така. Това като точка първа. Точка втора така да се каже от дневният ред е раздаването на членските карти. Имам актуален списък, на членовете и кандидатите за такива, платили членския си внос, изготвен от нашия касиерSmile. Според този списък ще подготвя картите предварително, като ги надпиша, за да може на срещата да слагаме само печат. Тъй като върху картата е предвидено място за снимка, добре е върху тази снимка да има печат. Така, че носете си снимка, паспортен формат, само да не забравим лепилото Big Grin .
Точка трета мисля да е обсъждането за клонове на клуба и доколко членовете от различните градове са организирани и готови да действат за нови "сайтове", и за разпространение на дейността. Като очаквам предложения за конкретни действия, а не само принципни обсъждания, тях вече сме ги реализирали във форума, доста се изписа по въпроса.
Ще изникнат още много неща за обсъжане по дневния ред, които трябва да систематизираме, за да не се объркаме и да губим информация. Предполагам всеки член има идеи за развитието на клуба и неговото бъдеще, смятам, че срещата ще бъде изключително полезна за него и за всички нас.


Attached Files
.doc   Molba-priem-blank.doc (Size: 26 KB / Downloads: 396)
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#3
Така като гледам, не е много предвидлив, ама нейсе! :oops:
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#4
Така като гледам, не е много предвидлив, ама нейсе! :oops:
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#5
Не всеки разполага с принтер. Разпечатайте такива бланки за да ги има на срещата та който не може да си го разпечати да го попълни на ръка там.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#6
Не всеки разполага с принтер. Разпечатайте такива бланки за да ги има на срещата та който не може да си го разпечати да го попълни на ръка там.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#7
S.B. Wrote:Така като гледам, не е много предвидлив, ама нейсе! :oops:
Еее, то скромен, скромен, ма то вече... Big Grin Все пак по-добре късно, отколкото никога, аз и това нямаше да се сетя. :lol: Ще разпечатаме бланки естествено.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#8
S.B. Wrote:Така като гледам, не е много предвидлив, ама нейсе! :oops:
Еее, то скромен, скромен, ма то вече... Big Grin Все пак по-добре късно, отколкото никога, аз и това нямаше да се сетя. :lol: Ще разпечатаме бланки естествено.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#9
Айде да се преброим, че как ще направим резервацията иначе :roll:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#10
Айде да се преброим, че как ще направим резервацията иначе :roll:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)