The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Монтиране HU-605

#1
Здравейте!

Смятам да си купувам въпросната музика за V40.Юли 98ма е,а съм чувал,че ставала само за новите.Вярно ли е или няма да имам проблеми при слагането.
Също така смятам да си взема от чужбина и ако е нужно разкодиране къде,как и за колко(приблизително) може да се извърши това?

Благодаря за отговорите и весело посреща на 2012 Smile Tongue
Продавам : касетофон Volvo Sc-700
[Image: ab204286.gif]
Reply

#2
TauCaHa Wrote:Здравейте!

Смятам да си купувам въпросната музика за V40.Юли 98ма е,а съм чувал,че ставала само за новите.Вярно ли е или няма да имам проблеми при слагането.
Също така смятам да си взема от чужбина и ако е нужно разкодиране къде,как и за колко(приблизително) може да се извърши това?

Благодаря за отговорите и весело посреща на 2012 Smile Tongue

Отключването е лесно. Би трябвало да стане, стига да не се връзва към CAN-а на колата защото ако е така губиш извесно количество фунционалност. Wink
Reply

#3
TauCaHa Wrote:Здравейте!

Смятам да си купувам въпросната музика за V40.Юли 98ма е,а съм чувал,че ставала само за новите.Вярно ли е или няма да имам проблеми при слагането.
Също така смятам да си взема от чужбина и ако е нужно разкодиране къде,как и за колко(приблизително) може да се извърши това?

Благодаря за отговорите и весело посреща на 2012 Smile Tongue

Монтира ли музиката колега?
Reply

#4
Сложих си SC-805,колега Smile
Продавам : касетофон Volvo Sc-700
[Image: ab204286.gif]
Reply

#5
Направих го! Сложих HU 605 на V40 1999г. Не знам каква е била оригиналната музика, аз го взех с някакво Сони. Монтажът е елементарен (от гледна точка на сложност), но е пипкаво, заради многото жици. Изтеглих си цветните схеми, от там се ориентирах кое-къде. Проблем имаше при изключването - винаги губеше паметта и искаше код. Накрая свързах постоянния плюс към двата входа и така се получи без проблем, само дето като изключа от контакт, радиото си работи. Не усещам да работи тази опция - да се усилва звука при увеличаване на скоростта (свързах го и за скоростомера), но може да е зарази това, че не е оригиналната музика за моята кола. Както и да е, много съм доволен.
I like work: it fascinates me. I can sit and look at it for hours.
Jerome K. Jerome

ex: Volvo V40 1.8, 122 hp
now: Volvo S60 2.4D, 163 hp
Reply

#6
За това да се усилва със скоростта, трябва да влезеш през скритите настройки, писано е във форума.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)