The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Посрещане?

#11
Гледам сега една карта, някаде около Казичене (имам познат от там от времето на казармата) се свива на ляво и по първокласен път се стига до Панчарево.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#12
Гледам сега една карта, някаде около Казичене (имам познат от там от времето на казармата) се свива на ляво и по първокласен път се стига до Панчарево.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#13
MichaelLeRoi Wrote:Гледам сега една карта, някаде около Казичене (имам познат от там от времето на казармата) се свива на ляво и по първокласен път се стига до Панчарево.
Как ще стигнеш до Казичене по магистрала Тракия?
volvo 460 GL. 1,7i[b][/b]
Reply

#14
MichaelLeRoi Wrote:Гледам сега една карта, някаде около Казичене (имам познат от там от времето на казармата) се свива на ляво и по първокласен път се стига до Панчарево.
Как ще стигнеш до Казичене по магистрала Тракия?
volvo 460 GL. 1,7i[b][/b]
Reply

#15
Според картата Казичене е на няколко км от магистралата.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#16
Според картата Казичене е на няколко км от магистралата.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#17
MichaelLeRoi Wrote:Според картата Казичене е на няколко км от магистралата.
Мисля че бъркаш с Магистралата Хемус. Тя е близо до Казичене. Като идваш от Пловдив по Тракия, Казичене ти се пада отдясно, а Панчарево е отляво. Няма смисъл да се ходи до Казичене. Виж горния ми пост.
volvo 460 GL. 1,7i[b][/b]
Reply

#18
MichaelLeRoi Wrote:Според картата Казичене е на няколко км от магистралата.
Мисля че бъркаш с Магистралата Хемус. Тя е близо до Казичене. Като идваш от Пловдив по Тракия, Казичене ти се пада отдясно, а Панчарево е отляво. Няма смисъл да се ходи до Казичене. Виж горния ми пост.
volvo 460 GL. 1,7i[b][/b]
Reply

#19
gogo Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Според картата Казичене е на няколко км от магистралата.
Мисля че бъркаш с Магистралата Хемус. Тя е близо до Казичене. Като идваш от Пловдив по Тракия, Казичене ти се пада отдясно, а Панчарево е отляво. Няма смисъл да се ходи до Казичене. Виж горния ми пост.

Той е прав, Казичене е точно от обратната страна на Панчарево, от Тракия.

Най-лесно е както ти каза:

След Църна маца на първия светофар в ляво, по един тесен път и пак на първия светофар пак в ляво, и вече се движиш към Панчарево, от тук нататък караш само направо, и като стигнеш езерото звъниш на някои да излазе до пътя той ресторанта е на края на езерото.

Другия вариянт е да се качиш на околовръстното и на караулката в ляво и пак направо до езерото. :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply

#20
gogo Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Според картата Казичене е на няколко км от магистралата.
Мисля че бъркаш с Магистралата Хемус. Тя е близо до Казичене. Като идваш от Пловдив по Тракия, Казичене ти се пада отдясно, а Панчарево е отляво. Няма смисъл да се ходи до Казичене. Виж горния ми пост.

Той е прав, Казичене е точно от обратната страна на Панчарево, от Тракия.

Най-лесно е както ти каза:

След Църна маца на първия светофар в ляво, по един тесен път и пак на първия светофар пак в ляво, и вече се движиш към Панчарево, от тук нататък караш само направо, и като стигнеш езерото звъниш на някои да излазе до пътя той ресторанта е на края на езерото.

Другия вариянт е да се качиш на околовръстното и на караулката в ляво и пак направо до езерото. :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)