The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в пазарджик

#1
Здравейте колеги и приятели.Аз предладам да се съберем да се видим за 2012г.Какво ще каже те за 22.01.2012 12ч. пред министерсвото.Заповядайте!!! Smile
Reply

#2
Няма ли да дойдеш, да ни гледаш на състезанието в Калояново на 22.01.2012 год. и да се видим там, ако искаш виж темата ЕNDURANCE TROFHY най-горе във подфорум срещи на клуба или ми звънни да се разберем и да ти обясня, ако искаш.
Reply

#3
Ако искаш, Бойко, по-рано ?
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#4
n0_m0r3_pa1n Wrote:Ако искаш, Бойко, по-рано ?
Жоро какво имаш предвит порано час или ден
Reply

#5
Ден за среща в Пазарджик. Аз нямам намерение да ходя до Калояново, просто да се видим в Пазарджик Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#6
n0_m0r3_pa1n Wrote:Ден за среща в Пазарджик. Аз нямам намерение да ходя до Калояново, просто да се видим в Пазарджик Smile
Аз също нямам желание за Калояново така че живот и здраве 22 01ще се видим. Часът ще го оточним има много време :lol:
Reply

#7
Здравейте колеги ние взех ме решение за срещата в пазарджик да се състои на 22 01 2012г 12ч.в министерство заповядайте ще бъде прияно
Reply

#8
Big Grin Ми и ние с килърката ще дойдем .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#9
Утре няма да успея да дойда.
Личният автомобил, с който пътувам всеки ден се развали и има нужда от ремонт, това е причината и да съм тук по това време. Утре ще бъде ден за ремонти и съжалявам, че няма да успея да дойда...
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#10
Все как скромно но се състоя Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)